O da Ezgi Mola Gibi Ünlü Aşığı! Hazal Kaya İtalyan Lisesi’ne Ricky Martin’e Hayran Olduğu İçin Gitmiş

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

O da Ezgi Mola Gibi Ünlü Aşığı! Hazal Kaya İtalyan Lisesi’ne Ricky Martin’e Hayran Olduğu İçin Gitmiş

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, İtalyan Lisesi mezunu. Bu liseye gitmesinin sebebi ise dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin’e olan hayranlığı!

Hazal Kaya

Başarılı oyuncu, şu sıralar başrolünde oynayacağı Netflix dizisi “Pera Palas” için hazırlıklara devam ediyor. Küçük yaştan itibaren keman çalan, müzik bilgisi kuvvetli ve dans etmeye de yatkın olan ünlü oyuncu, dizi için şan dersleri de almaya başladı. Hal böyle olunca, Zeynep Bastık’ın programında nefis bir performansla söylediği şarkılar sosyal medyada olay yarattı!

Hazal Kaya, neredeyse her röportajında çocukken rock ve metal müzik dinlediğini anlatıyor. Ama Zeynep Bastık’ın programında müzik zevki konusunda bir itirafta da bulundu!

Gizli Gizli Dinliyormuş

Hazal Kaya

Hazal Kaya, gençliğinde metalci olduğunu ama gizli gizli rap müzik dinlediğini itiraf etti. Eminem’in bütün şarkılarını hala ezbere biliyormuş. “Allahtan rap müziği bir yere geldi. Artık hip-hop kültürü bilinir hale geldi. Sokakta pantolonu düşen 3-5 adamın ağzında gevelediği bir şey değil, bir kültür olduğunu herkes öğrenince rahat ettik” diyen Hazal Kaya’nın hayatını etkileyen bir müzik tercihi daha varmış.

Ricky Martin Uğruna İtalyan Lisesi!

Hazal Kaya

Hazal Kaya da tıpkı arkadaşı Ezgi Mola gibi bir “ünlü aşığı” olsa gerek. Hayranı olduğu müzisyenleri gördüğünde eli ayağına dolaşan Hazal Kaya, gideceği liseyi bile bu yüzden seçmiş!

Ricky Martin

Dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin’e hayran olduğu için İspanyolca öğrenmek isteyen Hazal Kaya, İspanyol Lisesi bulmaya çalışmış. Öyle bir lise olmadığını görünce de İspanyolca kursuna gitmek yerine İtalyan Lisesi’ne gitmiş!

Hazal Kaya

İspanyolca’ya yakın dil ne de olsa. Ergenlik bu ya! 4 yaşından beri keman çalarım, bale yaptım ama İtalyan Lisesi’ne girme sebebim Ricky Martin” diyen Hazal Kaya, kendisiyle bir güzel dalga geçiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz