Orkun Işıtmak “Ufak Bir Uçak Kazası Geçirdim” Dedi ve Uçağın Mahvolmuş Görüntüsünü Böyle Paylaştı

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Orkun Işıtmak “Ufak Bir Uçak Kazası Geçirdim” Dedi ve Uçağın Mahvolmuş Görüntüsünü Böyle Paylaştı

Ünlü YouTuber Orkun Işıtmak, sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarına kısa bir ara verdi. Geçirdiği uzak kazasını (!) anlatan ünlü isim, takipçilerini hayli şaşırttı!

Orkun Işıtmak

Sosyal medya fenomeni Orkun Işıtmak, henüz 25 yaşında olmasına rağmen alanında epey başarı kazanan bir isim. 2012 yılında oyun ve eğlence içerikli videolar yayınlamaya başlayan Orkun Işıtmak, kısa zamanda olağanüstü bir takipçi kitlesine kavuştu. Şu an YouTube’da tam 8.98 milyon abonesi var! Her videosu neredeyse yayınlandığı gün bir milyonun üzerinde bir izlenme oranı yakalamaya başladı. Hal böyle olunca, e-spor filmi “İyi Oyun”dan bütün YouTuberları toplayan Exxen’e kadar her yerde Orkun Işıtmak’ı görmeye başladık. Başarısını prestijli ödül töreni Altın Kelebek’te aldığı “En İyi YouTuber/Instagrammer” ödülüyle de pekiştirdi.

Sonunda, Orkun Işıtmak’ın özel hayatında da güzel gelişmeler yaşanmaya başladı. Geçtiğimiz yıl nişanlanan Merve Yorgancılar ve Orkun Işıtmak çifti, sade bir törenle dünyaevine girdi. 5 Haziran’da evlenen çift, şu anda da güzel bir tatille bu olayı taçlandırıyor. Ama eğlenceli tatil paylaşımlarına gölge düşüren bir şey var, uçak kazası!

Stüdyodan Paylaştı

Maceralı tatilleriyle bilinen Orkun Işıtmak ve Merve Yorgancılar’ın dünkü adresi Universal Stüdyoları’ydı. Yüzlerce filmin çekildiği dekorları barındıran stüdyo, Orkun Işıtmak’ı coşturdu. Düşünsenize, bir yanda kovboy kasabaları, bir yanda köpek balıkları, bir yanda şatolar! Ama ünlü ismin stüdyodaki favorisi uçak kazasıyla ilgili dekorlar gibi görünüyor.

Uçak kazasının dekorlarını paylaşan Orkun Işıtmak, “Arkadaşlar, ufak bir uçak kazası geçirdim. Az önce şu görmüş olduğunuz uçaktan çıktım. Şans eseri herkes iyi, kimsenin bir şeyi yok. Buralar böyle patates olmuş, hepimiz iyiyiz ama” diyerek takipçilerini güldürdü. Ama asıl bomba uçak kazasını sunan bir muhabir gibi davranmasıydı. ABD tatili hem yeni evli çifti hem de takipçilerini bayağı güldürecek gibi görünüyor. İyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz