Sabancı Ailesinden Nazlı Kayı’nın Ailesine Dev İsteme Çiçeği: Sabancı’lara da Bu Yakışırdı!

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Sabancı Ailesinden Nazlı Kayı’nın Ailesine Dev İsteme Çiçeği: Sabancı’lara da Bu Yakışırdı!

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı ilişkisinin detayları magazin gündemini etkilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda 3 yıllık ilişkilerini ciddiyete taşımak isteyen çiftimiz evlenmeye karar vermişlerdi. Hacı Sabancı’nın Nazlı Kayı’ya evlenme teklifi ederken hediye ettiği 10 karatlık tektaş çok konuşuldu! Özellikle de Nazlı Kayı’nın küçük bir servet değerindeki tektaşını hem Instagram’da hem de gazetecileri görünce saklama çabası herkesin dikkatini çekti!

Nazlı Kayı Instagram’a fotoğraf atarken, tektaşını yan çeviriyor! Sabancı ailesine gelin olarak gidince; tektaş göstermek “görgüsüzlük” olarak kabul ediliyor sanırım ya da Nazlı Kayı nazardan çok korkuyor!

Sabancı Ailesi Bursa’ya Yolcu!

Dün gece ise, Sabancı ailesi; Bursa’ya giderek, Nazlı Kayı’yı ailesinden istedi ve aralarında yüzük takıldı! Sabancı ailesinin Bursa’ya giderken yanlarında özel şeflerini ve garsonlarını da götürüldüğü iddia ediliyor. Ne Sabancı ailesinden ne de Nazlı Kayı’dan isteme gecesine ait fotoğraf gelmedi.

Ancak, bugün Nazlı Kayı’nın Instagram hesabından yaptığı paylaşım herkesi şoke etti! Yılbaşı ağacına benzeyen bir çiçek paylaşan Nazlı Kayı, fotoğrafa nişanlısı Hacı Sabancı’yı etiketlemesi üzerine, Sabancı ailesinin “isteme çiçeği” olarak götürdükleri çiçeği de görmüş olduk! Tabii bu çiçek, bizim gördüğümüz isteme çiçeklerinden birazcık farklı. Sabancı gibi köklü bir aileye de böyle bir çiçek yakışırdı zaten.

Nazlı Kayı Story

Nazlı Kayı’nın paylaştığı fotoğrafın, sağ üst köşesinde ise Hacı Sabancı’yla birlikte çekildikleri bir fotoğraf ve altında da davetiyeye benzeyen bir zarf yer alıyor! Düğün tarihi için 2021 yılının yaz aylarını işaret eden çiftimizin düğünü acaba düşündüğümüzden çok daha erken mi olacak?

Çiçeğin Videosu’da Geldi!

Sabancı ailesinin müstakbel gelini Nazlı Kayı, Instagram hesabından Sabancı’ların getirdiği isteme çiçeğini daha yakından çekerek takipçileriyle paylaştı. Videonun üzerine “Çiçeklerimiz” yazmayı da ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz