Meriç Aral Instagram’da Kendisiyle İlgili Bir İtirafta Bulundu: “… storylerini çok kıskanıyorum.”

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Meriç Aral Instagram’da Kendisiyle İlgili Bir İtirafta Bulundu: “… storylerini çok kıskanıyorum.”

Oynadığı Medcezir dizisindeki Hale karakterinden sonra ünlenen Meriç Aral son dönemlerde fenomen haline gelen Kırmızı Oda dizisinde “Doktor Ayşe”yi canlandırıyor. Hem güzel hem başarılı oyuncu Instgaram’ı da aktif olarak kullanıyor. Bugün paylaştığı bir Storysinde kendisiyle ilgili küçük bir detaya değindi. Buna bir itiraf da diyebiliriz!

Güzel oyuncu Meriç Aral geçenlerde de yakın arkadaşı olan Melikşah Taç ile attığı bir story sonrası gündeme gelmişti. Storyde Melikşah’ı kaçırdığını söylüyordu. Konuyla ilgili detaylı bir yazı yazmıştık.

Geçenlerde paylaştığımız bu yazımızda da belirtmiştik: Meriç Aral Instagram’a attığı komik bumerang ve videolarla oldukça meşhur.

Birkaç gün önce yine Instagram’dan ilginç video ve fotoğrafların yer aldığı bir post paylaşmıştı güzel oyuncu. “Bugünden geriye geçen haftanın mood görselleri ve bazı şakalar ektedir” notunu eklediği postta köpeği de vardı. O gün ne olduysa bayağı eğlenilmiş belli!

O günden geriye kalan Meriç Aral’ı da şöyle bırakıyorum. Bakıp bakıp gülebilirsiniz! Bir de köpeğinin dişi kırılmış. Buna üzüldük işte.

Gelsin İtiraflar…

Meriç Aral bütün bu komik video ve fotoğraflarını genellikle profilinde paylaşıyor. Bu sabah paylaştığı bir storyde de neden story bölümünden çok fazla paylaşım yapmadığını açıkladı.

Yeni bir efekt denemişti. Önce onu paylaştı ve storye de bir not düştü. Notta, “Sadece filtre çok güzel olduğu için bu videoyu çekmek istedim. Keşke anlatacağım bir şey olsaydı da bu şekilde anlatsaydım.” yazıyordu. Neden anlatacağı bir şey yoktu acaba?

Bu storynin ardından devamı da geldi. Bu kez konuşuyordu Meriç Aral. Ona da konuşmak denirse!

Kameraya bakarak bir şeyler anlatan insanarın storylerini çok kıskandığını söylüyor Meriç Aral. Neler duyuyoruz? Konuşmasının ardına da “Ama bunu hiç beceremiyorum.” sözlerini iliştiriyor. Meğer o yüzden konuşmalı storyler paylaşmıyormuş güzel oyuncu.

“Yine beceremedim ama daha iyi beceremedim diye düşünüyorum.” diye kendisiyle eğleniyor Meriç Aral. Deneye deneye olacak elbette. Bu işin ucunu bırakma deriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz