Özcan Deniz Annesine Doğum Günü Mesajı Yazmak İsterken Hedef Şaşırdı! Annesinden Çok Bakın Kimden Bahsetti

Aleyna

3 Mayıs 2021

Özcan Deniz Annesine Doğum Günü Mesajı Yazmak İsterken Hedef Şaşırdı! Annesinden Çok Bakın Kimden Bahsetti

Bir süredir eski eşi ile yaşadığı problemlerle sosyal medyanın gündemine oturan Özcan Deniz bugün de Instagram hesabından annesinin doğum gününü kutladı. Ama kutlama buram buram Feyza Aktan’a göndermelerle dolu. İşte Özcan Deniz’in taşlamalı doğum günü mesajı!

Annesinin Doğum Gününü Kutlarken…

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz bugün annesi için sosyal medya hesabından bir doğum günü mesajı paylaştı. Henüz çocukken evlendirilen anne ve babasının yaşamları içerisinde yaşadığı zorluklardan bahsettikten sonra açtı ağzını yumdu gözünü. Ardından yeniden öfkesini kontrol etmeye çalışıp konuyu annesine çevirerek annesine iyi ki doğdun demiş elbette. Ama bundan önce neler söylememiş ki…

Adlarını Unuturlar!

Annesinin kendisi ile birlikte kardeşlerini büyütebilmek için birçok zorluğa katlandığını anlatan Özcan Deniz, “Sözlükteki “ANNE” tanımına sen ve senin gibi, kendi çıkarlarını ve hırslarını evlatlarının önüne koymayan Anneleri yazmalılar” dedi ama eski eşi Feyza Aktan’a birçok ima gönderdi. “Senin yaşadıklarından tek bir ânı, senin hayat boyu sahip olamadığın her şeye sahip bu yeni yetme şımarıklardan herhangi birine yüklesek adlarını unuturlar” diyerek eski eşine yüklenmeyi ihmal etmedi.

Feyza Aktan’a Medea Kompleksi Suçlaması

blank

Özcan Deniz geçtiğimiz günlerde oğlunu kendisinden kaçırdığını iddia ederek Feyza Aktan için suç duyurusunda bulunmuştu. Adı daha önce de eşine şiddet uygulaması ile gündeme gelen Özcan Deniz, bu suçlamanın karşısında eski eşini Medea Kompleksi hastası olmakla suçlamıştı. “Bu hastalık yüzünden ülke enkaz çocuklar ülkesine döndü” diye açıklama yapan Özcan Deniz oğlu Kuzey’in velayetini istemişti.

Feyza Aktaş Üzerinden Anneye Mesaj

blank

Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı iddiasının üzerine evlilikleri sona eren Özcan Deniz son olarak da oğlu Kuzey’in annesi ile güvende olmadığını iddia etmişti. Deniz, “Çocuğumu bana 10 gündür göstermiyor. Kamera kayıtlarından şüpheli hareketler gördüm” ifadeleri kullandı. Eski eşini “Kötü Niyetli Anne Sendromu” ile suçlayan Özcan Deniz annesinin doğum gününü kutlarken isim kullanmasa da neredeyse her satırda Feyza Aktan’a taş atmayı ihmal etmemiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz