Özge Özpirinçci Son Paylaşımıyla Yine Kalpleri Eritti: “Umarım herkes hayatının aşkını bulmuştur!'”

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Özge Özpirinçci Son Paylaşımıyla Yine Kalpleri Eritti: “Umarım herkes hayatının aşkını bulmuştur!'”

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci geçmişten bir günü andı ve her zamanki gibi kalpleri ısıttı! İşte “Acı Tatlı Ekşi” filmiyle ilgili yaptığı paylaşım…

Özge Özpirinçci

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, geçtiğimiz şubat ayında ekrana veda eden “Kadın” dizisinin ardından uzun bir tatile çıktı. İstanbul’a sevgilisi Burak Yamantürk ve yakın arkadaşı Birkan Sokullu ile başrol oynayacağı romantik komedi “Şimdiki Aklım Olsaydı” için geri döndü.

Şimdiki Aklım Olsaydı

Ama Netflix ve RTÜK arasındaki çekişme sonucu dizi sete çıktığı gün iptal edildi! Bu skandal kararın ardından İstanbul’u terk eden oyuncu huzuru Ege sahillerinde buldu. Ama eski projelerinden paylaşımlar yaparak setleri ne kadar özlediğini de göstermeyi ihmal etmedi.

“O andaki tepki”

Acı Tatlı Ekşi afişi

Özge Özpirinçci’nin sık sık andığı projelerinden biri de “Acı Tatlı Ekşi” adındaki aşk filmi! Ünlü oyuncu bu filmde “kardeşim gibi” dediği – “Aşk Yeniden” dizisinde de partneri olan- Buğra Gülsoy’la başrolü paylaştı. Aralarındaki kimya ve oyunculuklarıyla büyük beğeni toplayan ikiliyi bir dizi ya da filmde tekrar birlikte görmek seyircilerin en büyük isteği.

Ama o zamana kadar “Acı Tatlı Ekşi” videolarıyla yetinmek zorundalar! Tıpkı Özpirinçci’nin yaptığı gibi.

Ünlü oyuncu, “Acı Tatlı Ekşi” filmini sinemada izleyen seyircilerin olduğu bir video paylaştı. “Bu videoları çok seviyorum çünkü seyircinin ‘o andaki tepkisi”ni gösteriyor” diyen oyuncu sonra da kalpleri ısıtan bir dilekte bulundu. Umarız, Özpirinçci’nin dediği gibi bu filmi izleyen herkes hayatının aşkını bulmuştur!

Yeni Proje Hazırlığı

Özge Özpirinçci

Öte yandan, Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk işleri ve yeni proje hazırlıkları için bir süredir İstanbul’da. Bir senaryoyu çok beğendiğini dile getiren Özpirinçci’yi yakında yine setlerde görebiliriz. Kim bilebilir, belki de tekrar yakın arkadaşı Buğra Gülsoy’la birlikte izleme fırsatımız olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz