Sihirli Annem’in Cem’i Buğra Özmüldür’den İtiraflar: “Birbirimizden nefret ediyorduk!”

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Sihirli Annem’in Cem’i Buğra Özmüldür’den İtiraflar: “Birbirimizden nefret ediyorduk!”

Bir dönemin fenomen dizisi “Sihirli Annem”in Cem’i Buğra Özmüldür, yıllar sonra sette neler olduğuna dair açıklamalar yaptı. Açıklamalarında setteki anlaşmazlıklara da yer verdi.

2003 ve 2006 yılları arasında yayınlanan fantastik çocuk dizisi “Sihirli Annem” bize Betüş Peri’nin fani eşi Sadık ve çocuklarıyla yaşadıklarını anlatıyordu. Dizi yoğun istek üzerine 2011’de geri dönse de fazla uzun ömürlü olamadı. Şimdi de Acun Ilıcalı’nın dijital platformu EXXEN için yeni bir kadroyla çekiliyor. Yine beğenilmemesi çok yüksek ihtimal! Çünkü dizi asıl kadroyla özdeşleşmiş durumda. Her biri bizde eski bir arkadaşımızmış hissi uyandırıyor. Yeni kadronun bunu aşması çok zor görünüyor!

“Sihirli Annem” sayesinde tanıdığımız ve rolüyle özdeşleşen oyunculardan biri de Cem’i oynayan Buğra Özmüldür. Özmüldür, bugünlerde senaristlik ve çevirmenlik yapıyor. Dün yeni hayatını anlatan bir röportaj veren Özmüldür, “Sihirli Annem” setine dair çarpıcı açıklamalar da yaptı!

“Ünlü olduğumun farkında değildim”

Buğra Özmüldür

Buğra Özmüldür, hafta içi okul ve hafta sonu set ekseninde yaşadığı için dizinin popülaritesini anlamamış! “Hayatımın tamamı okul ve setten ibaretti. Hiçbir arkadaşımla görüşemiyordum” diyen Özmüldür, yine de halinden memnunmuş. Tamamı tiyatroculardan oluşan çok önemli oyuncularla bir arada olduğunu söyleyen oyuncu, “Hala unutulmaz ve çok seviliyor ki yenisi yapılıyor” dedi.

Dizi Yüzünden Kariyeri Zarar Gördü

Buğra Özmüldür, üniversite sınavı zamanı oyunculuktan uzak kalmış. Geri dönmek istediğinde de tüm deneme çekimlerinde son aşamada elenmiş. Çünkü herkes “Bu çocuk Sihirli Annem’i çok hatırlatıyor” demiş! O da kamera arkasında çalışmaya başlamış.

Damla’dan Nefret Ediyormuş!

blank

Buğra Özmüldür, “Kızların yeri bende çok ayrı” diyerek rol arkadaşlarını övüyor. Ama durum başta böyle değilmiş! Dizideki sevgilisi Tuğçe’yi oynayan Damla Ersubaşı ile birbirlerinden nefret etmişler. “Çocukken Damla’yla kimyamız asla uyuşmadı. Ama dizi tekrar başladığında artık can ciğerdik” diyor.

Sihirli Annem

Kardeşi Ceren’i oynayan Gizem Güven’le ise her zaman çok iyi dost olmuşlar. “O evlilik yemini ederken neredeyse ağlayacaktım. Çok ayrı bir bağ var aramızda. Belki kendi sosyal çevremizden uzaklaşmamız bizi birbirimize daha da bağladı” diyen Özmüldür’ü belki de artık kamera önünde görürüz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz