Bir Zamanlar Böyle Reklamlar Çekilebiliyordu! Hem de Tuba Büyüküstün ve Yunus Günçe’yle…

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Bir Zamanlar Böyle Reklamlar Çekilebiliyordu! Hem de Tuba Büyüküstün ve Yunus Günçe’yle…

Tuba Büyüküstün ve Yunus Günçe’nin beraber oynadığı reklam ortaya çıktı. İşte bugünlerde çekilse RTÜK’e kriz geçirtecek olan o reklam…

Tuba Büyüküstün

Star oyuncu Tuba Büyüküstün kariyerine reklamlarla başladı. Bir saat firmasının yüzü olan Büyüküstün, irili ufaklı pek çok reklamda da oynadı. O reklamlardan birinde de duayen yapımcı Tomris Giritlioğlu’nun dikkatini çekerek setlere adım attı.

Yunus Günçe

Yunus Günçe ise 2000’lerin ortasına kadar pek çok yapımda oynasa da asıl mesleği olan DJ’lik ve sunuculuğa geri döndü. 2016’da ise Survivor’da karşımıza çıktı. İkisinin de “yırtmaya çalıştığı” 2000’lerin başından ise bize bunun gibi hatıralar kaldı!

AB’nin Kapılarını Zorladık!

Tuba Büyüküstün ve Yunus Günçe

2000’lerin başında çekilen bu Colin’s reklamında Tuba Büyüküstün ve Yunus Günçe’yi partiden partiye giden asi gençler olarak izliyoruz! O dönemki en büyük gündemimiz olan AB üyeliği meselesini de ele alan bu tuhaf reklam, Avrupalılara tekstil sayesinde iyi bir ders vermemizle sona eriyor!

İşin ironik yanı ise “Kulis” adıyla yola çıkan marka batmak üzereyken adını “Colin’s” yapınca başarıya ulaşması! Avrupalılara ders verirken bir tık da olsa Avrupalılaşmamız gerekmiş anlaşılan.

Kimin Aklına Gelirdi?

Yunus Günçe ve Tuba Büyüküstün

Reklamı görenler bugün çok alakasız yerlerde olan Tuba Büyüküstün ve Yunus Günçe’yi birlikte izleyince şaşırıyor. Reklamdan sonra ikilinin kariyeri o kadar ayrı yerlere gitti ki, hayret etmemek elde değil zaten! Tuba Büyüküstün’ün göz kamaştıran hali ise “Ah bir kez de rockçı bir genç kız olarak izleseydik onu” dedirtmiyor değil!

Ama izleyenlerin asıl dikkatini çeken reklamın teması! Reklamı görenler “O zamanlar RTÜK yok muydu” diye soruyor. 2000’lerin başındaki tüm Türkiye’nin dikkatini çeken reklamlar ve o reklamlardan çıkan yıldızlar çağı kapanalı maalesef uzun zaman oldu. Artık devir Instagram’daki influencerların devri!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz