Berk Oktay’la Olaylı Bir Boşanma Yaşayan Merve Şarapçıoğlu’ndan Yeni Aşk İlanı! “Celil Nalçakan” İle Aşk

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Berk Oktay’la Olaylı Bir Boşanma Yaşayan Merve Şarapçıoğlu’ndan Yeni Aşk İlanı! “Celil Nalçakan” İle Aşk

Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu tarafında sular durulmuyor. Hepiniz biliyorsunuz, Berk Oktay ve artık eski eşi Merve Şarapçıoğlu arasında bomba olaylar yaşanmıştı. En nihayetinde de dostça olmayan bir boşanmayla ilişki sonlandı. Boşanmanın ardından Berk Oktay’ın sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’dan destek gelmişti. Şimdi ise Merve Şarapçıoğlu bir aşk yaşadığını Instagram’dan paylaştığı storylerle duyurdu. Sonra da storyleri sildi.

Olayın iç yüzü karma karışık ama genel olarak özetleyelim. Önce Berk Oktay kendi özel görüntülerinin Merve Şarapçıoğlu tarafından sosyal medyaya sızdırıldığını iddia etmiş ve suç duyurusunda bulunmuştu. Merve Hanım’a 2 yıl 1 ay hapis cezası verilmişti.

Hemen ardından Merve Şarapçıoğlu magazinin gülen yüzü Seren Serengil’in programına konuk olmuştu. Bu programda Berk Oktay’ın kendisini darp ettiğini bomba gibi gündeme fırlatmıştı. Seren Serengil de durmadı ve ikili ile ilgili uzun bir yazı paylaştı.

Seren Serengil devreye girince tahmin edeceğiniz üzere olay daha da derinleşti. Berk Oktay’ın trans birey olan bir komşusuyla ilişkiye girdiği söylendi. Hatta bu haberi veren de komşusuydu. Seren Hanım da komşuyu buldu ve detayları almak için konuşturdu. Olaylar yavaş yavaş arapsaçına dönerken Berk Oktay’a yeni sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’dan destek geldi.

Atiksoy sevgilisi Berk Oktay’ın davayı kazandığını bildirdiği paylaşımına uzun bir yorum yaptı.

Merve Şarapçıoğlu Ne Yapmaya Çalışıyor?

Magazin dünyasını iyice çalkalayan Merve Şarapçıoğlu birkaç saat önce Instagram hesabından soru cevap storysi paylaştı. Zaten gündemde olan Merve’ye tabii ki ilişkilerle ilgili sorular geldi. Merve Şarapçıoğlu da açık açık kalbimde biri var mesajı verdi.

Gelen sorulardan biri, “Bir daha evlenmeyi düşünüyor musun?” oldu. Merve Şarapçıoğlu bu soruya, “Durun daha boşanma kesinleşmedi.” yanıtını verdi. Evlenmeyi düşünüyor belli ki!

Ardından “Neden bu kadar güzelsin. Benimle tanışır mısın?” sorusu soruldu. Merve Şarapçıoğlu da adeta bu soruları ilanı aşk yapmak için yanıtladı. “İltifat için teşekkür ederim ama kalbim dolu…” sözlerini yazarak bir bomba koydu ortaya.

Merve Şarapçıoğlu, bu soruların ardından “Birisi var. Her geçen gün daha fazla aşık oluyorum.” notuyla bir story paylaştı. İkinci bomba da burada geldi. Merve Hanım bu storye Poyraz Karayel dizisinde Zülfikar karakteriyle hafızalarımıza kazınan Celil Nalçakar’ı etiketledi. Merve Şarapçıoğlu ve Celil Nalçakar aşk mı yaşıyordu?

Storyleri görmediğimizi düşünmüş olsa gerek paylaşımlardan bir saat sonra storyler yok oldu. Merve Şarapçıoğlu’nun ne yapmak istediğine anlam verebilen var mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz