Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez’den Yamaç’a Büyük İhanet! İşte Efsun’un Yeni Projede Oynayacağı İsim

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez’den Yamaç’a Büyük İhanet! İşte Efsun’un Yeni Projede Oynayacağı İsim

Çukur ekranlara veda etmeye hazırlanırken oyuncuların hemen hepsi kendi yönlerini çizmeye devam ediyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre yolunu çizen oyunculardan birisi de dizide Efsun karakterini canlandıran Damla Sönmez. Güzel oyuncunun anlaşmaya vardığı projede birlikte oynayacağı isim de belli. İşte Yamaç karakterini kızdıracak o isim!

Herkes Kendi Yoluna

Final bölümüne gittikçe yaklaşan ve geri sayıma başlayan Çukur’un sevilen oyuncuları yeni sezon için anlaşmalarını çoktan yaptılar desek yanlış olmaz. Dizide Celesun karakterini canlandıran Kubilay Aka Cam Tavanlar dizisinin başrol oyunculuğuna geçerken Necip Memili yani Cumali karakteri de Kanunsuz Topraklar’la anlaştığı biliniyor. Şimdi de dizide Yamaç’ın eşi Efsun karakterini oynayan Damla Sönmez’den haber var.

Yamaç’ı Kızdıracak İsim

blank

Damla Sönmez’den gelen haberlere göre başarılı oyuncu Blu TV’nin Saygı dizisinin 2. Sezonu’nda yer alacak isimlerden birisi. Saygı’da birlikte oynayacağı bir diğer önemli isimse Çukur’da Yamaç’ın düşmanları arasında olan Çağatay Erdenet rolünü oynayan Nejat İşler. 2. Sezonun yeni bölümlerini Ender Mıhlar’ın yöneteceği Saygı’nın cast çalışmaları ise halen devam ediyor.

Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi

blank

Blu TV’de yayınlanan Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi için Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin spin-off’u denilebilir. İlk bölümü 27 Ekim 2020’de yayınlanmaya başlanan dizinin yapımcılığını BluTV ve Inter Medya birlikte yürütüyor. İlk sezonda yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı otururken yeni sezonda koltuğu Ender Mıhlar devralacak. Polisiye, suç ve dram türündeki Saygı’nın senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem’e ait. Yeni sezonda Damla Sönmez’in de katılımıyla birlikte dizinin daha fazla ilgi çekeceği de beklentiler arasında. Birçok dalda ödüle sahip olan Damla Sönmez 2004 yılından bu yana televizyon kariyerine devam etmekte. Damla Sönmez, En İyi Kadın Oyuncu dalında ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dallarında üçer ödüle sahip.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz