Paylaşım Yapmak Yasak! Tamer Karadağlı Bir Türlü Başlamayan Savaşçı’yla İlgili Paylaşım Yapınca FOX’tan Azar Yedi

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Paylaşım Yapmak Yasak! Tamer Karadağlı Bir Türlü Başlamayan Savaşçı’yla İlgili Paylaşım Yapınca FOX’tan Azar Yedi

FOX’un sevilen dizisi “Savaşçı”, üç aydır çekiliyor ama yayınlanmıyor! Arapsaçına dönen yayın tarihi meselesi sonunda başrol oyuncusu Tamer Karadağlı’yı da sinirlendirdi.

Savaşçı afişi

Dört sezondur devam eden “Savaşçı”, FOX’un en sevilen dizilerinden biriydi. Bordo Berelilerin zorlu öyküsünü ekrana getiren dizi geçen sezon zorunlu bir pandemi arası verdi. Sezon başlayınca da önceden çekilen stok bölümler yayınlandı. 99 bölüm yayınlandıktan sonra da diziden ses seda çıkmadı! Derken, oyuncuların da diziden ayrılmaya başladığı öne sürüldü.

Aylarca Haber Alınamadı

blank

Covid-19 salgınının en kötü vurduğu setlerden biri “Savaşçı”ydı. Eskişehir’de ve genelde açık arazide çekilen dizinin set koşulları diğer projelere göre çok daha ağırdı. Stok bölümlerin çekiminin ardından dizi upuzun bir tatile çıktı. Hala da dönmedi!

Berk Oktay

Bu kadar uzun süre haber alınamayınca “Savaşçı” hakkında bin tane söylenti yayıldı. Başrol oyuncuları Berk Oktay, Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli ile yeni sezon için anlaşma sağlanamadığı da konuşuldu. Neyse ki, Limon Film, çekim mekanları yenilendiği için geç kaldıklarını söyledi. Yine de korkulan oldu ve başrol oyuncusu Berk Oktay, “Yasak Elma”ya transfer oldu.

Yayın Tarihi Arapsaçına Döndü

Berk Oktay

“Yasak Elma”ya kaçan Berk Oktay’ın yerine pek çok takviye geldi. Ünlü oyuncular Tamer Karadağlı, Anıl Tetik, Sevcan Yaşar ve Ekin Mert Daymaz, bu isimlerden sadece birkaçı. Kadroda yenilikler olunca hazırlıklar daha da uzadı. Nihayet, geçtiğimiz ocak ayında çekimler başladı.

Ancak sorunlar bitmedi! Dizi o kadar gecikmişti ki, FOX’un sezon ortası için planladığı diziler bile yayına girmişti. Bu yüzden, “Savaşçı” için yer bulunamadı. Dört sezondur rating şampiyonu olan dizi resmen yersiz yurtsuz kaldı! Kanalın en düşük performanslı dizisi “Sen Çal Kapımı”nın biteceği, yerine “Savaşçı”nın geleceği konuşuldu. Ama son karar, “Sen Çal Kapımı”nın sezon finalini erken yapması ve “Savaşçı”nın yerine gelmesiydi. Nihayet bir karar alınmasına sevinen Tamer Karadağlı, “Dizi 17 Nisan’da yayında” deyince FOX’tan paparayı yedi!

Paylaşımını Kaldırmak Zorunda Kaldı

Tamer Karadağlı, dizi için nihayet bir karar verilince çok sevindi. Hemen yayın tarihini Instagram hesabından paylaştı. Ama ortada büyük bir sorun vardı!

Savaşçı afişi

Dizinin yayın tarihi için neredeyse 4 aydır bekleyen Tamer Karadağlı, paylaşımı yüzünden FOX’tan azar yedi! Bu sefer de “Paylaşımı neden kaldırdım?” diye bir paylaşım yaptı.

FOX müjdeyi kendisi vermek istemiş. Farkındaysanız hiçbir arkadaşımız da paylaşım yapamıyor çünkü yasak. Çekimlere devam ediyoruz ama kanal bize hala bir gün veremedi. 17’sinde de olmayabilirmiş” diyen ünlü oyuncu çok öfkeli görünüyor. Pazar günlerinin rating şampiyonu “Savaşçı”nın geldiği noktaya bakın! Umarız, sorun bir an önce çözülür.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz