Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen’den Son Dakika Gelişmesi: Ölümden Dönen Usta Oyuncuya Büyük Darbe!

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen’den Son Dakika Gelişmesi: Ölümden Dönen Usta Oyuncuya Büyük Darbe!

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Sadakatsiz’de Haluk karakterini canlandıran usta oyuncu Burak Sergen, önceki haftalarda ölümden dönmüştü. Koronavirüs yüzünden haftalarca uyutulan, entübe edilen ve yoğun bakımda kalan Burak Sergen’den kötü haber geldi! Ayrıldığı eşi Işıl Sergen’le evliliğinden dünyaya gelen 11 yaşındaki oğlu Cansın Sergen’in velayetini almak için dava açmıştı. Bugün görülen davada, Burak Sergen’in velayet istediği reddedildi ve Cansın Sergen’in velayeti annesi Işıl Sergen’de kaldı!

Ölümden Döndü!

Bildiğiniz gibi Burak Sergen birkaç hafta önce ölümden dönmüştü! Koronavirüs teşhisiyle hastaneye yatan usta oyuncu günlerce uyutuldu ve yoğun bakımda kaldı. Bu süre içinde hem ailesi hem de o zamanlardaki nişanlısı Nihal Ünsal; Burak Sergen’in sağlık duruma dair birçok açıklama yaparak sevenlerini ve Sadakatsiz seyircilerini bilgilendirmekten geri durmadı.

blank

Birkaç haftalık tedavinin ardından yoğun bakımdan normal odaya alınan Burak Sergen’in nişanlısı Nihal Ünsal, bir açıklama yaparak usta oyuncunun sağlığı hakkında herkesi bilgilendirdi; “Artık Koronavirüs bölümü olmayan normal odadayız. Durumu iyi ama vücudunda Koronavirüs‘ün bıraktığı sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor ama durumu iyi.” Bu açıklamadan kısa süre sonra hastaneden taburcu olan Burak Sergen sağlığına kavuştuğu için mutlu olduğunu dile getirmişti; “İlk defa gün yüzüne çıkıyorum çok mutluyum. 12 günlük bir uyuma sürem vardı, hiç hatırlamıyorum 12 gün sonra kalktım.”

Velayet Talebi Reddedildi!

blank

Hastaneden taburcu olur olmaz nişanlısı Nihan Ünsal’la nikah masasına oturan Burak Sergen’in bu hamlesi herkesi şaşırtmıştı! Ancak bugün bir hayli şaşırdık, TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre hastaneden çıktıktan sonra 11 yaşındaki oğlu Cansın Sergen’in velayetini açmak için mahkemeye başvuran Burak Sergen’in velayet talebi mahkeme tarafından reddedilmiş ve Cansın Sergen’in velayeti annesi Işıl Sergen’de kalmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz