Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Oğlu Karan Mesleğini Seçti! Küçük Karan Bakın Hangi İşi Yapacak

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Oğlu Karan Mesleğini Seçti! Küçük Karan Bakın Hangi İşi Yapacak

Ekranların sevilen simalarından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğlu Karan’dan haber var. Fahriye Evcen bugün sosyal medya hesabından yaptığı storylerle Karan’ın geleceğe dair hangi mesleği seçeceğine yönelik bir tahmin yaptı. İşte Karan’ın sevimli halleri ve Fahriye Evcen’in eğlenceli tahmini!

Çalıkuşu İle Başlayan Hikaye

Burak Özçivit Fahriye Evcen

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu olan Burak Özçivit ve kendisi gibi oyuncu olan Fahriye Evcen ilk kez 2013 yılında oynadıkları Çalıkuşu dizisi ile tanışmışlardı. Ardından kısa bir zaman içerisinde arkadaşlıkları aşka dönüşen ikili 2017 yılında evlenmeye karar verdiler. Ve yine evliliklerinden kısa bir süre sonra da çocukları Karan dünyaya geldi. Şu anda 4 yaşına giren Küçük Karan bu aralar sık sık yakışıklılığıyla ve karizmatik tavırlarıyla babasına benzetiliyor.

O Bir Fenomen

blank

Karan aslında dünyaya gelir gelmez bir internet fenomeni desek yanlış olmaz. Annesi Fahriye Evcen tarafından doğduğu zaman açılan bir Instagram hesabına sahip. Karan Özçivit adı ile Fahriye Evcen tarafından açılmış olan bu hesap o zamanlar magazin gündeminde çok konuşulmuş çok tartışılmıştı. Karan’ın hesabına ilk koyulan fotoğraf anne ve babası ile birlikte oldukları bir fotoğraf olmuştu. Şu anda 250 bin takipçisi olan Karan Özçivit ise yalnızca anne ve babasını takip ediyor.

Kitap Kurdu Karan

Karan bugün boyundan büyük işlere karışmış resmen. Boyunca sıralanmış kitapların arasında bir ona bir diğerine bakarken oldukça iyi zaman geçiriyor belli ki. İlk önce kitaplara şöyle bir bakıp sonra da ilgisini çekenlere daha fazla odaklanmış

Yönetmen mi Olsam?

Bir ara eline Kısa Film Yapımı kitabını alıp onu incelemeye başlıyor. Bu esnada annesi Fahriye Evcen ise Karan’ın yönetmen olmaya karar verebileceğini düşünmüş. Ama işte tam o sırada Karan yine fikir değiştiriyor.

En İyisi Psikoloji

Son olarak eline aldığı psikoloji kitabından o kadar emin ki annesi de vazgeçiyor yönetmenlik hayallerinden. Bir eve iki tane sanatçı yeter diye düşünmüş olacak ki Karan en son psikolojide karar kılmış. Tabi bu sevimli halleri de anında binlerce beğeniyi topladı.

Benzer Haberler

Yeliz 28 Mayıs 2021

Fenomen mi olsa aynı benim gibi

Yorum Yaz