Sex And The City’e Dev Transfer! Nesrin Cavadzade, Şevval Sam ve Eda Ece’nin Tatildeki İş Planı

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Sex And The City’e Dev Transfer! Nesrin Cavadzade, Şevval Sam ve Eda Ece’nin Tatildeki İş Planı

Yasak Elma sezon finali yapar yapmaz dizinin güzelleri soluğu tatilde aldılar. Ama tüm sezon boyunca birlikte çalışıp zamanlarının çoğunu bir arada geçirmelerine rağmen tatilde de ayrılmak istememişler belli ki. İşte Yasak Elma’nın entikalar kraliçeleri ve tatil paylaşımları!

Ayrılamıyorlar!

Kimi arkadaşlıklar sadece iş arkadaşlığı olamayacak kadar iyi noktalara ulaşabiliyor. İşte Yasak Elma kadrosundaki özelikle kadın oyuncuların arasındaki ilişki de böylesi bir noktada. Görünen o ki iş arkadaşlığı güzel oyunculara yetmemiş ve tatilde bile ayrılmayan dostluklara evrilmiş. Kimlerden mi bahsediyoruz? Dizide bütün bir kış boyunca entrikadan entrikaya koşturan, fettan oldukları kadar da güzel ve başarılı olan oyuncularından. Eda Ece, Şevval Sam, Melisa Doğru, Gülenay Kalkan ve tabii ki Nesrin Cavadzade. Eda Ece arkadaşları ile birlikte oldukları bu ana bir de eğlenceli bir yorum eklemiş: “Yasak Elma 4. Sezon biter kızlar tatile çıkar! Sex and the City’nin 7. Sezonu için burdayız ???⚓️????”

Ayrılığın Nedeni Eda Ece Değilmiş!

nesrin cavadzade yasak elma

Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılışına dair birçok iddia hala konuşulmaya devam ediyor. Hatta bu iddialardan bir tanesi de Nesrin Cavadzade’nin Eda Ece ile aralarındaki bir anlaşmazlık nedeniyle ayrıldığı yönündeydi. Bu iddiaya göre yönetmenin çekim sırasında görevini yardımcısına bırakıp Eda Ece ile sohbet etmesi üzerine Cavadzade yönetmenle tartışıp seti terk etmiş. Ancak daha sonra Eda Ece “Sohbetle suçlanmak beni güldürmüştür. Ben, Şevval ve PR ekibimiz o gün setten çıktıktan sonra, sahnelerin çekilmemiş olması yapımcı ve oyuncunun konusudur, sebebini onlar bilir” diyerek konuyla bir alakası olmadığını açıklamıştı. Bugün de güzel oyuncuların bu güzel paylaşımı artık bu iddianın bir aslının olmadığının ispatı oldu diyebiliriz.

4 Sezon Geride Kaldı

blank

19 Mart 2018 tarihinden bu yana ekranların merakla beklenen ve sevilerek izlenen dizilerinden birisi olmayı başaran bir yapım Yasak Elma. Geçtiğimiz günlerde sezon finalini yapan ve böylelikle 4. sezonu tamamlayan dizinin yönetmenliğini iki isim üstlenmiş bulunuyor. İlk üç sezonda yönetmenliği Neslihan Yeşilyurt yürütmüştü. 4. sezonda ise koltuğu Murat Öztürk devraldı. Dizinin senaryosu ise Melis Civelek ve Zeynep Gür’e ait.

Benzer Haberler

Yasak elma fan 29 Mayıs 2021

Şevval sam eda ece nesrin cazivade bu dizinin 5 . Sonunu da lütfen getirin sonra ne yapacaksanız yapın ha bide benim ve tüm hayranlarının için

LÜTFENN!!!

Yorum Yaz