Uraz Kaygılaroğlu ve Çukur Dizisinin Yıldızı Arasında Sevgi Dolu Anlar: Oy Ben Seni Yerim…

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Uraz Kaygılaroğlu ve Çukur Dizisinin Yıldızı Arasında Sevgi Dolu Anlar: Oy Ben Seni Yerim…

Uraz Kaygılaroğlu’ndan Çukur dizisinin sevilen oyuncusu için sürpriz bir doğum günü sürprizi geldi. Ünlü ikilinin birbirlerine dedikleri sözler ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Yedi Güzel Adam, Baba Candır, Klavye Delikanlıları, Aynen Aynen, Sefirin Kızı gibi dizilerde izleme fırsatı bulduğumuz Uraz Kaygılaroğlu şu sıralar Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri. Başarılı oyunculuk kariyeri kadar özel hayatı ile de göz önünde olan yakışıklı isim, birkaç sene önce Melis İşiten ile evliliklerini bitirme kararı almıştı. Daha sonra ismi bir çok kişiyle aşk dedikodularına karışan ünlü oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çok mutlu olduğu konuşulan çift bir süre önce ayrılık kararı aldı. Ünlü ismin şimdilerde kalbi boş.

Necip Memili’nin Doğum Gününe Özel Kutlama

Dolunay, Şahsiyet, Ulan İstanbul, Yalan Dünya gibi projelerden tanıdığımız şimdilerde ise efsane dizi Çukur’da fırtınalar estiren Necip Memili bugün 41 yaşına girdi. Türkiye’nin en beğenilen erkek oyuncularından biri olan ünlü ismin doğum gününü hem ünlü arkadaşları hem de hayranları çok özel paylaşımlarla kutladı. Kendisine gelen doğum günü mesajlarını sosyal medya hesabında paylaşan Çukur’un Cumali’si doğum günü için kendisine güzel dilekleri dilemeyi ihmal etmedi.

Uraz Kaygılaroğlu ise yakın arkadaşının doğum gününü çok konuşulacak bir dans videosuyla kutladı. Necip Memili ile dans ettikleri bir videoyu paylaşan Kaygılaroğlu’nun o paylaşımına binlerce yorum ve beğeni geldi. Necip Memili’nin doğum gününü kutlayan Uraz Kaygılaroğlu’na mesajı ise sosyal medyada gündem oldu. Necip Memili o paylaşımın altına “Oy ben seni yerim” diye yorum attı. Uraz Kaygılaroğlu bu esprili mesaja ise “Yi beni neco” diye karşılık verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz