Leyla’nın Gücünü Herkes Görecek! O İsim Tüm Dengeleri Değiştirmeye Geliyor: Cam Tavanlar 3. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Leyla’nın Gücünü Herkes Görecek! O İsim Tüm Dengeleri Değiştirmeye Geliyor: Cam Tavanlar 3. Bölüm Fragmanı

Show Tv’nin yeni dizisi Cam Tavanlar dün akşam 2. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanın gittikçe arttığı dizinin bu bölümü, dün akşamın en çok izlenenleri arasına girdi.

Başrollerini Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın paylaştığı Ojo Pictures imzalı film, izleyiciler tarafından çok beğenildi. Özellikle Bensu Soral tarafından canlandırılan Leyla karakterinin çizdiği kendi ayakları üzerinde duran başarılı kadın portresi sosyal medyada çok taktir edildi.

blank

Dizi en çok, kadınların iş hayatında maruz kaldığı zorbalığı ele almasıyla beğenildi. Seyircilerde olumlu bir etki bırakan dizi ile ilgili youtube sayfasına yapılan yorumlarda, Cem ile Leyla arasında aşk yaşansa da Leyla’nın çizdiği bu resmin bozulmadan devam etmesi istendi.

2. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Leyla ile Cem arasındaki rekabet hız kesmeden devam etti. İkilinin tedarikçileri kendilerine bağlamak için verdikleri mücadele, Leyla’nın zaferi ile sonuçlandı. Resmen azmin zaferini kanıtlayan Leyla, yaparım dediğini yaptı ve yeni restoranı Lujuria’yı açtı.

blank

Yeni Şefi Aylin ve eski dostu Şişo ile yola koyulan Leyla herkese imkansız görüneni başardı ve kısa sürede hem restoranı restore etti, hem ekibi kurdu, hem de tedarikçilerle anlaştı. Asude’nin müdavimlerinden birini Lujuria’da ağırlayan Leyla, iş dünyasına bomba gibi bir giriş daha yaptı.

3. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Leyla onu kendi restoranına çağırmayınca gönül koyan İskender, aynı yerde çalışmamalarını fırsat bilerek Leyla ile duygusal bir ilişki yaşayabileceği konusunda umuda kapılır. Lujuria’nın durumunu öğrenmek isteyen Cem ve İskender, Leyla’nın mekanına konuk olur. İskender Leyla’nın gerçekten başardığını söyleyince Cem şaşkına döner.

blank

Leyla ile arasındaki buzları eritmek isteyen Cem, bir akşam onu ziyarete gider. Ancak evde İskender’i görünce durumu yanlış anlayarak geri döner. Bundan sonra hırslanan Asude’nin CEO’su Cem, Leyla’nın Asude’ye girişini yasaklar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz