Reytinglerde İstediğini Alamayan Survivor’da, Ünlüler Takımı Instagram’da Paylaşım Yaptı: Like Yağmuru Geldi!

Aleyna Özyaman

Haberler

27 Ocak 2021

Reytinglerde İstediğini Alamayan Survivor’da, Ünlüler Takımı Instagram’da Paylaşım Yaptı: Like Yağmuru Geldi!

TV8’in en güvendiği yarışma programı olan Survivor’da dün gece eğlenceli dakikalar yaşandı. Haftanın 5 günü ekranlarda seyircisiyle buluşan Survivor’da dün gece hem eleme yaşandı hem de iletişim oyununu kazanan ünlüler takımı Instagram hesaplarına birer fotoğraf yükledi.

Survivor ünlüler

Survivor Bu Sene Sakatlıklarla Başladı!

Her sene izlenme rekorları kıran Survivor, bu sene oldukça istikrarsız başladı. İlk yayınlandığı haftasonu liderliği elinden bırakmamasına rağmen zaman geçtikçe düşüşe geçen ve bazı günler reytinglerde ilk beşe bile giremeyen Survivor’da sakatlıklar bu sene de yarışmacıların peşini bırakmıyor.

Cemal Hünal

İlk olarak, ünlüler takımının yarışmacılarından, sevilen oyuncu Cemal Hünal sakatlığı sebebiyle yarışmaya veda eden isim oldu. Cemal Hünal’ın adaya vedası ise takım arkadaşlarını hüzüne boğdu. Ünlüler takımı, Cemal Hünal’ın ayrılığını daha atlatamamıştı ki, bir sakatlık daha yaşandı! Geçtiğimiz sene yine sakatlık yüzünden Survivor’a erken veda etmek zorunda kalan Meryem Kasap, sağlık sorunu nüksettiği için bu sene de Survivor adasına veda etmek zorunda kalan bir diğer isim oldu!

Meryem Kasap

Meryem Kasap’ın iki sene üst üste aynı sorunu yaşaması hem takım arkadaşlarını hem de izleyicileri bir hayli üzdü. Ayrıca bu hafta Survivor’a veda eden isim yine ünlüler takımından olunca; ünlüler takımı bir hafta içinde 3 yarışmacısını kaybetti.

Survivor’da Veda Gecesi

Dün gece Survivor’da bir veda daha yaşandı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler, yapılan oylama sonucu eleme adayı olarak Aleyna’yı çıkarttı. İkinci dokunulmazlık oyununun kaybedeni ise ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı da eleme adayını İlayda olarak belirledi.

blank

Takımların SMS birincileri ise geçen haftayla aynı oldu. Ünlüler takımından İsmail Balaban, gönüllüler takımından Poyraz. Poyraz eleme adayı olarak takıma yedeklerden gelen Duygu’nun adını verirken, İsmail Balaban yine takıma yedeklerden gelen Bahar’ın ismini verdi. En az SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Bahar oldu.

İletişim Ödülünü Ünlüler Kazandı!

Survivor’ın sevilen ödül oyunlarından biri de iletişim ödülü. İletişim ödülü takımları, en az yemek ödülleri kadar doyuruyor.

blank

Bu haftanın kazanan takımı ünlüler oldu ve Instagram hesaplarına birer fotoğraf yükleme şansı kazandılar. Her yarışmacı teker teker fotoğrafları yükledikten sonra paylaşılan fotoğraflara adeta like yağdı! İsmail Balaban’a tam 60 binin üzerinde beğeni ve 5 binin üzerinde yorum geldi. Batuhan Karacakaya’ya ise 100 binin üzerinde beğeni ve 7 binin üzerinde yorum geldi.

blank

Instagram hesaplarına fotoğraf yükleyen yarışmacılara sevenlerinden, sevgi aktı adeta!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz