Söylemezsem Olmaz’dan Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç Hakkında Şok İddia: “Eşcinsel İlişki ve Çocuğuna Taciz!”

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Söylemezsem Olmaz’dan Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç Hakkında Şok İddia: “Eşcinsel İlişki ve Çocuğuna Taciz!”

Beyaz TV’nin gündem belirleyen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da dün yine ortaya birbirinden farklı iddialar atıldı. Ancak bu iddialardan bir tanesi vardı ki; programın sunucularından Bircan Bali’ye “Bunu nasıl okuyacağım bilmiyorum, elim ayağım titriyor!” dedirtti!

Söylemezsem Olmaz

Bu iddiada ismi geçen kişiler ise eski futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Sarnıç. Son yılların belki de en sansasyonel ayrılığını yaşayan çift hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Kaçırılma, tehdit, silah, kiralık katil, yasak aşk ve daha birçok şey geçtiğimiz yıllarda konuşuldu. Ancak dün ortaya atılan iddia diğerlerinden çok farklı.

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç Hakkındaki İddialar!

Eski futbolcu Emre Aşık, 2012 yılında Yağmur Sarnıç ile hayatını birleştirdi ve bu evlilikten 3 çocuk dünyaya geldi. Ancak geçtiğimiz yıllarda Emre Aşık, eşi Yağmur Sarnıç’a aldatma iddiasıyla boşanma davası açtı. Çekişmeli olarak devam eden boşanma davasında ortaya pek çok farklı iddia atıldı.

Yağmur Aşık ve Emre Aşık

Bu iddialardan biri de; Yağmur Sarnıç’ın, eşi Emre Aşık’ı tehdit ederek: “Emre’nin ‘E’si kalmayacak. Türkiye’de seni bitireceğim” dediği öne sürüldü. Hatta eski cezaevi firarisi olan sevgilisi Erdi Sungur ile Emre Aşık’ı kaçırma ve öldürme planları yapıldığı iddiası da magazin gündemini bir hayli meşgul etmişti. Yağmur Sarnıç ile bir dönem sevgilisi olduğu iddia edilen Erdi Sungur, Emre Aşık’ı öldürmek için cinayet planı yaptıkları iddiasıyla Düzce Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılaması devam ediyor.

Yağmur Aşık ve Emre Aşık

Geçtiğimiz Aralık ayında duruşma sonrası Yağmur Sarnıç, mahkeme önünde sinir krizi geçirmiş ve ayağını kırmıştı. Ocak ayına ertelenen duruşma önceki gün yine birçok olaya sahne oldu! En dikkat çekici detaylardan biri de Yağmur Sarnıç’ın henüz boşanmamış olmasına rağmen boşanma davasına sevgilisiyle birlikte gelmesiydi.

Emre Aşık Hakkında Şok İddia!

Yağmur Aşık ve Emre Aşık

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın çekişmeli olarak devam eden boşanma davası hakkında Söylemezsem Olmaz programında şok bir iddia ortaya atıldı. Program sunucularından Bircan Bali, telefonundan iddiayı okurken “Nasıl okuyacağımı bilmiyorum. Elim ayağım titredi” ifadesini kullandı.

İddiaya göre eski futbolcu Emre Aşık, eşcinsel birliktelikler yaşıyor ve kızını taciz ediyormuş: “Fake hesap, isterseniz gösterebilirim. Emre Aşık’ın eşcinsel birliktelik yaşadığı ve aynı zamanda çocuklarının cinsel istismara maruz kaldığını. Kızın babası tarafından. Bunun da elinde görüntüler olduğunu avukat beyan ediyor. Savunma istiyorlar Emre Aşık’tan. Emre Aşık buna cevap vermiyor ve Yağmur Sarnıç’ın sevgilisini ve elindeki tektaşı göstererek konuyu değiştiriyor. Tutanağa da bu şekilde geçiyor ve böylelikle de hakim velayet davasını erteliyor. “

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz