Magazinde Sansasyonların Sonu Gelmiyor: Defne Samyeli’ye Haciz, Fahriye Evcen Dünyanın Enleri Arasında!

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Magazinde Sansasyonların Sonu Gelmiyor: Defne Samyeli’ye Haciz, Fahriye Evcen Dünyanın Enleri Arasında!

Magazin dünyasında bugün neler oldu neler! #TBT günü olmamasına rağmen pek çok ünlü sima geçmişi andı. Gündüz kuşağı programlarında ortaya, ağıza alınmayacak iddialar atıldı. Bugün de gıybete doymaya hazırsak; 27 Ocak magazin turuna başlıyorum!

1. Söylemezsem Olmaz Programında Bomba Bir İddia Ortaya Atıldı!

Yağmur Aşık ve Emre Aşık

Emre Aşık ve eşi Yağmur Sarnıç’ın boşanma davası yılan hikayesine döndü. Ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Kesilecek gibi de durmuyor! Geçtiğimiz gün duruşmaları yine ertelenen çift hakkında, bugün Söylemezsem Olmaz programında bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, Emre Aşık eşcinsel birliktelikler yaşıyor ve çocuklarını istismar ediyormuş! Detaylar için:

2. Şevval Sam Oğlu Tarık Emir Tekin’in Bebeklik Fotoğrafını Paylaştı!

Şevval Sam

Yasak Elma’nın yıldızlarından olan Şevval Sam, bugün Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta oğlu Tarık Emir Tekin ve kendisi vardı. Oğlunun bebeklik fotoğrafını paylaşan Şevval Sam, takipçilerinin kalbini ısıttı! Detaylar için:

3. Exxen İçin Dizi Yazan İbrahim Büyükak, Sonunda Dizi Çekimine Başladı!

İbrahim Büyükak

Ünlü oyuncu ve komedyen olan İbrahim Büyükak, Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için Acun’la el sıkışmıştı. Exxen’e “İlginç Bazı Olaylar” isminde bir dizi yazan İbrahim Büyükak, bugün setten bir fotoğraf paylaşarak; çekimlere başladığını duyurdu. Detaylar için:

4. Pınar Altuğ Atacan Aynı Gün Hem Kızının Doğum Gününü Hem de Annesinin Ölüm Yıl Dönümünü Andı!

Pınar Altuğ

Instagram’da sivri diliyle nam salan Pınar Altuğ Atacan’ın kalbi ikiye bölündü. Sevinç ve hüzünü bir arada yaşıyor. Pınar Altuğ Atacan’ın kızı Su’nun doğum günü ve annesini kaybettiği gün aynı olunca; hem üzüntüsünü hem de sevincini Instagram takipçileriyle paylaştı. Detaylar için:

5. Defne Samyeli’ye Haciz Şoku!

Defne Samyeli

Hürriyet’in iddiasına göre, Defne Samyeli’nin evinde kira ödemediği için haciz işlemi yapıldı. Zen Pırlanta markasının kurucusu olan Yusuf Araz, Kemerburgaz’da bulunan villasını aylık 16 bin 720 liraya Defne Samyeli’ye kiraya vermiş. Ancak 24 aylık kirasını ödemeyen Defne Samyeli, Yusuf Araz tarafından icraya verilerek; haciz işlemi başlatılmış. Defne Samyeli’nin evindeki televizyon, ses sistemi, koltuk, piyano, bilgisayar gibi eşyalara el konulduğu iddia ediliyor. Defne Samyeli’nin avukatı ise “Sırf habere konu olmak ve Samyeli’nin ailesini taciz etmek amacıyla yapılmıştır. Suç duyurusunda bulunacağız” açıklamasını yaptı.

6. Fahriye Evcen “Dünyanın En Güzel 10 Müslüman Kadını” Listesine Giren Tek Türk Oldu!

fahriye evcen ve oğlu

Hindistan’ın en popüler sitelerinden olan “Bollyinside” tarafından yapılan ankete göre dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını seçildi! Milyonlarca kişinin oy kullandığı bu ankette tanıdık bir sima var: Fahriye Evcen! Fahriye Evcen, bu listedeki tek Türk kadın.

7. Damla Ersubaşı’dan “Estetiğim Yok” Açıklaması Geldi

Damla Ersubaşı

Sihirli Annem dizisiyle çocukken şöhreti yakalayan Damla Ersubaşı’dan yine estetik açıklamadı geldi: “Gerçekten hiç estetik yaptırmadım, yaptırsam söylerim. ‘Burnun, dudakların estetik’ diyorlar ama değil. İnsanlar yıllar içinde değişiyor, yüz hatları oturuyor. Kilo vermem büyük etken” diyerek estetiği olmadığını söyledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz