Sağlık Sorunları Yüzünden Zor Günler Geçiren Neslihan Atagül’ün En Büyük Destekçisi Kadir Doğulu: Ayakkabısını…

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Sağlık Sorunları Yüzünden Zor Günler Geçiren Neslihan Atagül’ün En Büyük Destekçisi Kadir Doğulu: Ayakkabısını…

“Geçirgen Bağırsak Sendromu” rahatsızlığıyla sevenlerini korkutan güzel oyuncu Neslihan Atagül’den yeni Instagram paylaşımları gelmeye devam ediyor. Hastalığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül, durumunun iyiye gittiğini açıklamıştı.

Neslihan Atagül

Bugün ise Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu’yla birlikte fotoğraf paylaştı. Paylaştığı fotoğrafta Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül’ün ayakkabı bağcıklarını bağladığını görüyoruz! Kadir Doğulu’nun hasta eşine yardım etmesi gözlerimizden kalp çıkmasına sebep oldu.

Neslihan Atagül

Sefirin Kızı Dizisinden Ayrıldı!

Star TV’nin sevilen dizilerinden olan Sefirin Kızı’nda yaprak dökümü yaşanıyor. Sağlık sorunları nedeniyle dizinin Nare’si Neslihan Atagül Sefirin Kızı’ndan ayrılmak zorunda kaldı. Başrol oyuncusunu kaybeden dizide aynı hafta bir ayrılık daha yaşandı. Sevilen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da diziden ayrılan bir diğer isim oldu.

Neslihan Atagül

2 başrolünü kaybeden Sefirin Kızı, yoluna bambaşka hikaye ve karakterlerle devam ediyor. Hatta Sefirin Kızı hakkında “Dizinin adı değişecek” iddiaları bile ortaya atıldı. Ancak bu iddialar asılsız çıktı.

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı fakat boş durmuyor! “Hadsiz” isimli bir dijital dergi üzerinde çalışan Neslihan Atagül, geçtiğimiz hafta dergisi hakkında birçok video paylaştı.

“Hadsiz” Geliyor!

Geçtiğimiz Mayıs ayında Hadsiz, “Oturduğum eve, bedenime, sokağıma sığamadım. Dolup taştığım için bu adımı atmaya karar verdim” açıklamasıyla Neslihan Atagül tarafından Instagram’da duyuruldu. Kısa bir süre önce de Hadsiz dergisinden ilk tanıtım, yine Neslihan Atagül’den geldi.

Neslihan Atagül’ün elinden çıkacak Hadsiz’i oldukça merak ediyoruz!

Kadir Doğulu’dan Eşine Destek!

Neslihan Atagül

Geçirgen Bağırsak Sendromu sebebiyle zor günler geçiren Neslihan Atagül’e en büyük destek eşi Kadir Doğulu’dan geliyor! Eşi Neslihan Atagül’ün yanından bir an olsun için ayrılmayan Kadir Doğulu, bugün gördüğümüz kadarıyla Neslihan Atagül’ün ayakkabı bağcığını bağlayarak eşine yardım ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz