Hafta Sonu Gıybetsiz Olmaz: Aslışah Alkoçlar Hamile mi? Acun Ilıcalı Aşka Geldi, Alişan Yakınlarına İsyan Etti!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

6 Şubat 2021

Hafta Sonu Gıybetsiz Olmaz: Aslışah Alkoçlar Hamile mi? Acun Ilıcalı Aşka Geldi, Alişan Yakınlarına İsyan Etti!

Hafta sonu gıybetine hoş geldiniz! Bizler haftanın yorgunluğunu atmaya çalışırken, ünlüler camiasında yine bomba haberler eksik olmadı. Hazırsanız hep birlikte gıybet kazanının altına odun atmaya başlayalım!

1. Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ Evlendi Ancak İddiaların Ardı Arkası Kesilmedi!

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ, dün akşam sade ama masal tadında bir düğün ile dünyaevine girdi! Koronavirüs pandemisi sebebiyle 30 kişinin davetli olduğu nikah töreninden sonra ortaya pek çok iddia atıldı. Bunların en önemlisi Aslışah Alkoçlar’ın hamile olduğu iddiasıydı. Aslışah, geçtiğimiz haftalarda bu iddiayı reddetmiş olsa da; düğün fotoğraflarında sürekli karnını kapatması dikkatlerden kaçmadı.

2. Buse Varol ve Alişan Eliz’e Kavuştu!

Alişan

Buse Varol ve Alişan sonunda Eliz’e kavuştu! Ancak yarım saat içinde bütün sosyal medyada Eliz’in fotoğrafları paylaşılmaya başlandı bile. Alişan, Eliz’in fotoğrafını sadece yakınlarına attığını söyleyerek isyan etti! Detaylar için:

3. Şeyma Subaşı’ndan Mısırlı Sevgilisiyle Yeni Poz Geldi!

Şeyma Subaşı ve sevgilisi

Yaptırdığı estetiklerle olay olan Şeyma Subaşı’ndan, Mısırlı milyarder sevgilisiyle yeni pozlar gelmeye devam ediyor. Gözümüz yavaş yavaş bu çifte alışıyor sanırım?

4. Sinem Kobal Babasının Doğum Gününü Kutlamayı İhmal Etmedi!

Sinem Kobal

Güzel oyuncu Sinem Kobal, babası Mehmet Kobal’ın doğum gününü unutmadı. Babasının eski gençlik fotoğrafını paylaşan Sinem Kobal, fotoğrafın üzerine “Doğum günün kutlu olsun Babam” notunu düştü. Detaylar için:

5. Oğuzhan Koç İlk Defa Demet Özdemir Hakkında Konuştu!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

2021’in ilk çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç oldu! İlişkilerini saklama gereği duymayan çiftimizden Oğuzhan Koç ilk defa sevgilisi Demet Özdemir hakkında açıklama yaptı: “Kimseden kaçmıyoruz ama mümkünse ilişkimizi kameraların gözüne sokmamaya çalışıyoruz. İnsanların çok şaşırmalarını anlamıyorum. Biriyle bir şey yaşamak için önce vakit geçirmen gerekmiyor mu? Biz de bu süreci yaşadık. Bir ilişkiye dönüşmeye başladığında da saklamadık” Detaylar için:

6. Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya Aşka Geldi!

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya

Şeyma Subaşı’nın aşk fotoğraflarından sonra, Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’da aşka geldi! Acaba bu fotoğraf Şeyma’ya nispet mi?

7. Burcu Esmersoy’dan Güldüren 14 Şubat Açıklaması!

Burcu Esmersoy

Ünlü manken ve sunucu olan Burcu Esmersoy’dan güldüren 14 Şubat açıklaması geldi. 14 Şubat sevgililer gününü yalnız geçireceğini dile getiren Burcu Esmersoy: “Benim 14 Şubat sevgililer gününü kutlayacak bir aşkım olmadığı için o gün hiçbir planım yok. Benimle ilgili planı olan varsa haber versin” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz