Sevgilisi Çekti O Söyledi! Nilperi Şahinkaya Söylediği Fransızca Şarkıyla Takipçilerini Mest Etti

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Sevgilisi Çekti O Söyledi! Nilperi Şahinkaya Söylediği Fransızca Şarkıyla Takipçilerini Mest Etti

Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, Fransızca şarkı söylediği bir video paylaştı. Sevgilisi Emre Yusufi’nin çektiği video yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Nilperi Şahinkaya

Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, son dönemin yükselen yıldızları arasında yer alıyor. BluTV için çekilen “Aynen Aynen” dizisinde Kerem Bürsin’le başrolü paylaşan oyuncu, kısa zaman da önce de fenomen dizi “Yasak Elma”nın kadrosuna katıldı.

Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi

Ünlü oyuncunun kariyer anlamında yükselişe geçtiği bu dönemde özel hayatında da her şey yolunda gidiyor. Görsel sanatlar ve müzikle ilgilenen sevgilisi Emre Yusufi, son dönemin beğenilen sanatçıları arasında yer alıyor. Karantina döneminde beraber yaşamaya başlayan ikili, zaman zaman beraber çektikleri müzik videolarını da paylaşıyor.

Nilperi Şahinkaya

Bugün o videolara bir yenisi eklendi. Güzel sesinin avantajını oynadığı yapımlarda da sık sık kullanan Nilperi Şahinkaya, söylediği Fransızca şarkıyla takipçilerini mest etti.

“Merkür retrosu vardır”

Nilperi Şahinkaya'nın attığı story

Nilperi Şahinkaya, şarkı söylediği videoyu bugünlerin “önemli” meselelerinden birine gönderme yaparak paylaştı. “Merkür retrosu vardır” diyen oyuncu, sevgilisinin çektiği videodaki sevimli halleriyle takipçilerinden tam puan aldı.

Ünlü oyuncunun şarkı söylediği videoyu beraber çalıştığı arkadaşları Uraz Kaygılaroğlu ve Melisa Doğu da özel olarak paylaştı. Kısa sürede 200 bin izlenmeye yaklaşan videoya çığ gibi yorum yağdı.

Nilperi Şahinkaya, hayatının çok büyük bir kısmını Fransa’da geçiren, hayata bakışı orada şekillenen bir isim. Bu kısa videoyla Fransa günlerine olan özlemini biraz da olsa dindirmiş olmalı! Gelin, oyuncunun Türkiye’ye dönmeden önceki hayatına ve müzikle ilişkisine kısaca göz atalım.

Üniversiteye Kadar Fransa’daydı

Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya’nın babası önemli bir diplomat, annesi de Dışişleri Bakanlığı’nda çalışan bir uzmandı. Dolayısıyla arada Türkiye’ye dönseler bile hayatları sık sık ülke değiştirerek geçti. Ünlü oyuncunun doğum yeri bile Senegal!

Nilperi Şahinkaya

Eğitim hayatına ise Fransa’da başlayacak kadar şanslı biri. İlkokula Paris’te başlayan oyuncu, Charles De Gaulle Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra Türkiye’ye kesin dönüş yaptı ve Bilkent Üniversitesi’nde konservatuvar okudu. Ama Fransa günleri ona ana dili gibi konuştuğu 4 dil daha kazandırdı!

Nilperi Şahinkaya

Ünlü oyuncu, dildeki yeteneğini kendisini beslediğini söylediği müzikle birleştirmeyi seviyor. Güzel sesinden sık sık yabancı şarkılar dinleyebiliyoruz!

Onun İçin Sadece Eğlence

Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya, ara ara Fransızca şarkılar söyleyerek büyüdüğü ülkede geçen günlerine dönüş yapıyor. Ama ünlü oyuncu, şarkı söylemeyi sadece bir eğlence olarak görüyor. Sesi güzel olan her oyuncuya sorulan “Albüm yapacak mısınız?” sorusuna ise cevabı çok net: “Instagram sayfam benim alanım, o yüzden rahatlıkla hareket ediyorum ama albüm bir iş. Sosyal medyada şarkı yayınlarım ama oradan dışarı çıkmam!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz