Sabancı Ailesinde Kriz! Aygün Akgün’ün Hakan Sabancı İfşası Devam Ediyor: “Kadınların %90’ının İstediği Bir Adam”

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Sabancı Ailesinde Kriz! Aygün Akgün’ün Hakan Sabancı İfşası Devam Ediyor: “Kadınların %90’ının İstediği Bir Adam”

Sabancı ailesinin en hovarda üyesi Hakan Sabancı’nın başı bugünlerde dertten kurtulmuyor! Geçtiğimiz aylarda flört ettiği Aygün Akgün tarafından mesajları ifşa edilen Hakan Sabancı sessizliğini korusa da; Aygün Akgün’ün Hakan Sabancı’ya olan öfkesi dinmek bilmiyor.

Hakan Sabancı ve Aygün Akgün

Aygün Akgün’ün Hakan Sabancı Hırsı Bitmiyor!

Bu tavırları sayesinde sosyal medyanın ve Instagram magazincilerinin diline düşen Aygün Akgün, kendini aklamak ve ortada dönen dedikodulara son vermek için dün gece Instagram’dan bir açıklama yayınladı. Ancak eski moda yarışmacısının yaptığı bu açıklama daha çok sosyal medyanın diline düşmesine hatta parodiler çekilmesine neden oldu!

Hakan Sabancı ve Aygün Akgün

İlk olarak geçtiğimiz aylarda Hakan Sabancı ile anılmaya başlayan eski “Bu Tarz Benim” yarışmacısı Aygün Akgün hakkında pek çok haber çıkmıştı. Hatta Instagram’ın sevilen magazin sayfalarından “delirdidemag”ın paylaşımına göre; Aygün Akgün, sırf Hakan Sabancı’nın evinde olduğunu takipçilerine ve magazincilere göstermek için ünlü çapkınımızın evinden paylaştığı bir storynin ekran görüntüsünü almış ve birkaç hafta sonra kendi çekmiş gibi Instagram’da paylaşmış!

Hakan Sabancı ve Aygün Akgün

Sabancı Olduğunu Bilmiyormuş!

Kısa süre içinde Instagram’da yayılmaya başlayan bu haberden sonra sosyal medyanın diline düşen Aygün Akgün, geçtiğimiz gece durduk yere Hakan Sabancı’nın Instagram’dan takip ettiği kadınlarla kendi fotoğrafının kolajını yaptı ve “Soldaki ben aşağıdakilerse dikkatini canlı tutmaya çalıştığım adamın stalkladıkları. Bu s*rtüklerle nasıl baş edeyim? Pes ediyorum” dedi sonrasında ise Hakan Sabancı’yla olan mesajlarını ifşa etti.

Bu hamlesiyle magazin dünyasında ufak bir depreme sebebiyet veren Aygün Akgün; hakkında çıkan dedikodulara son vermek için dün akşam Instagram hesabından bir açıklama yaptı! Ancak güzelimizin yaptığı açıklamalar onu sosyal medyadının daha çok diline düşürdü. Hakan Sabancı’yla tanıştığında “Sabancı” olduğunu bilmediğini ifade eden güzelimiz aynı zamanda Türkiye’deki kadınların %90’ının Hakan Sabancı’yı elde etmek istediğini de söyledi.

blank

Ayrıca tanıştıklarında Hakan Sabancı’nın peşinde koştuğunu ve kendisini “yatağa atmak” istediğini de anlattı Aygün Akgün. Ancak Aygün Akgün’ün bu sözleri Instagram’da feci dalga konusu oldu. Hatta Instagram’ın tanınan fenomenlerinden Tansu Dayan güzelimizin parodisini çekti! Bakalım sular yakın zamanda durulacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz