Güzel Sunucu Burcu Esmersoy Reels Videolarını Çok Sevdi: Cuma Gecesi ve Karantina Modu!

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Güzel Sunucu Burcu Esmersoy Reels Videolarını Çok Sevdi: Cuma Gecesi ve Karantina Modu!

Güzel sunucu ve manken Burcu Esmersoy, Instagram’ı gün içinde oldukça aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Instagram’ın reels özelliğini çok seviyor olacak ki sık sık takipçileriyle eğlenceli videolar paylaşıyor! Hem yaratıcı hem de profesyonel çekimler yapan Burcu Esmersoy’un her videosu yüzbinlerce kez izleniyor.

Kusursuz Fiziğiyle Dikkatleri Üzerine Çekti!

Bir süredir Star TV’de “Burcu ile hafta sonu” isimli programı sunan Burcu Esmersoy, Koronavirüs Pandemisi günlerinde spora ağırlık verdiğini Instagram’dan takipçileriyle pek çok kez paylaşmıştı ancak kusursuz fiziğini bu kadar koruduğunu bilmiyorduk! 44 yaşındaki Burcu Esmersoy’un hem fiziği hem de güzelliği 20’lik kızlara taş çıkartıyor!

Burcu ile hafta sonu programı çekimleri için hazırlanan güzel sunucunun stüdyoya giderken arkadan çekilen videosu gündeme bomba gibi düştü, mor mini bir elbise giyen Burcu Esmersoy’un fiziği, dikkatleri üzerine çekti.

Sunuculuğu Çok Seviyor!

Yıllardır farklı projelerde sunuculuk görevini üstlenen Burcu Esmersoy, ekran önünde olmayı ve sunuculuk yapmayı sevdiğini her fırsatta dile getiriyor. Özellikle de Instagram paylaşımlarında “İşimi çok seviyorum!” dediğini sık sık duyuyoruz. Star TV’de sunduğu, Burcu ile hafta sonu programında, farklı konukları ağırlayan ve izleyicilere bilgiler veren Burcu Esmersoy astroloji ve yemek tarifi gibi konuları da programında işlemeyi ihmal etmiyor.

Acun Ilıcalı’nın Exxen projesinde ise “Next Top Model” isiml güzellik yarışmasını sunacak olan Burcu Esmersoy’u sabırsızlıkla bekliyoruz!

Reels Videoları!

Instagram’ı aktif olarak kullanan Burcu Esmersoy, diğer ünlülerden farklı olarak; Instagram’ın Reels özelliğini de çok sık kullanıyor. Her çektiği Reels videosu yüzbinlerce izlenen güzel sunucu, genellikle farklı kıyafetlerle boy göstermeyi çok seviyor.

Bugün paylaştığı Reels videosunda ise, ülkemizde uygulanan hafta sonu karantinasını konu alarak “Karantina modunu” paylaştı. Cuma gecesine özel çektiği Reels videosunda ise, Burcu Esmersoy’u birbirinden farklı kıyafetler içinde görüyoruz. Bu Reels videosunun açıklamasına: “kizimiz hayal dunyasinda cuma gecesi modunda ses cikarmayalim ?? @mcmirelacerica bu reels sana baby ? kizlar begendiginiz iki elbiseyi yazip bir arkadasinizi tagleyin iki tatli arkadasa benim hediyem olsun ❤️” yazarak videoya giydiği elbiseyi hediye edeceğini açıkladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz