Meğer Kadir Doğulu, Serkan Çayoğlu ve Burak Çelik’i Hande Yener Keşfetmiş! Klip Setinden Dizi Setine…

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Meğer Kadir Doğulu, Serkan Çayoğlu ve Burak Çelik’i Hande Yener Keşfetmiş! Klip Setinden Dizi Setine…

Son dönemin en popüler isimlerini ilk olarak kliplerde izlediğimizi biliyor muydunuz? Kadir Doğulu, Serkan Çayoğlu ve Burak Çelik o isimlerden sadece bazıları…

Dizi setlerine baktığımızda kadın oyuncuların çoğunun yolunun Miss Turkey vb. yarışmalardan, erkeklerin ise Best Model’dan geçtiğini görüyoruz. Star diye nitelediğimiz erkek oyunculara bakarsak “Best Model” derecesi neredeyse başrol oynamak için bir şart olmuş durumda.

Televizyon dizileri için fizik güzelliğinin önemini gösteren bu durumun bir örneği de kliplerden dizilere transfer olanlar! “Masumlar Apartmanı” dizisinin başrol oyuncusu Birkan Sokullu’nun klip görüntülerinden sonra arşive inince neler bulduk neler!

Star Avcısı Hande Yener!

Hande Yener

Özellikle Hande Yener kliplerinde oynayacak insanları seçerken tam bir star avcısına dönüşmüş! Son dönemin en popüler isimlerinden Kadir Doğulu, Burak Çelik ve Serkan Çayoğlu’nu aslında ilk olarak Hande Yener kliplerinde izlediğimizi biliyor muydunuz?

1. Kadir Doğulu!

Hande Yener ve Kadir Doğulu

Kadir Doğulu aslında Hande Yener’in eski sevgilisi, kameralar önüne ilk çıkışı da bu sayede oldu. O zamanlar Ortaköy’de popüler bir mekanın işletmeciliğini yapan ama nedense “Hande Yener’in garson sevgilisi” olarak anılan Doğulu, meşhur “Romeo”dan başkası değil!

Hande Yener, elektronik müziğin kraliçesi olmaya aday olduğu dönemlerde “sevgiliyi klipte oynatma” modasına da uymuş ve bizi Kadir Doğulu’yla tanıştırmıştı. Kadir Doğulu, “Hande eski tarzında müzik yapsa birlikte olamazdık” gibi iddialı açıklamalar yapıyordu. Ama çift dört yıllık bir ilişkinin ardından yollarını ayırdı ve Doğulu, “Küçük Sırlar” dizisiyle jönlüğe giden oyunculuk macerasına adım attı.

2. Serkan Çayoğlu!

Serkan Çayoğlu ve Hande Yener

Serkan Çayoğlu aslında bir modeldi. Almanya’da ekonomi eğitimi aldığı dönemde çeşitli ajanslardan mankenlik teklifi alan Çayoğlu, sonunda kabul etti. Öğrenciyken modellik yapan Çayoğlu, Türkiye’ye döndüğünde modellikte bir kariyeri olmayacağını düşünüp oyunculukta karar kıldı. Ama Türkiye’deki kısa modellik kariyerinde o da Hande Yener’in radarına takıldı!

2014’te Hande Yener’in “Ya Ya Ya” klibinde oynayan Serkan Çayoğlu, aynı yıl dizi setlerine transfer oldu. Klipteki hali fark edilmeyecek gibi de değil hani!

3. Burak Çelik!

Burak Çelik fotoğrafı

Burak Çelik de Hande Yener’in keşiflerinden biri! 2012 yılında “Hasta” klibinde oynayan Çelik gerçekten göz kamaştırıyor.

Burak Çelik klip çekilirken henüz 20 yaşındaydı. 2013’te Best Model Of Turkey’e katılan Çelik birinci oldu ve Best Model of The World’den de birincilikle döndü! Aynı sene bir başka star fabrikası “Karagül” dizisinin kadrosuna katılan Çelik, şimdilerde reyting rekortmeni “Kuruluş: Osman” dizisinde oynuyor.

Ne diyelim, umarız Hande Yener her sene bir sürü klip çekmeye devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz