Kendileri Bile Dalga Geçti! Sinan Akçıl Burcu Kıratlı’yla Evlenmeye “İkinci ve son kez evet” Dedi

Aleyna

Haberler

22 Şubat 2021

Kendileri Bile Dalga Geçti! Sinan Akçıl Burcu Kıratlı’yla Evlenmeye “İkinci ve son kez evet” Dedi

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl ve ünlü oyuncu Burcu Kıratlı, bugün bir kez daha nikah masasına oturdu. Çift, 2018’de evlenip kısa bir süre sonra boşanmıştı.

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl ve ünlü oyuncu Burcu Kıratlı, 2018 yılında Amsterdam’da evlenmiş ancak kısa bir süre sonra boşanmıştı. Boşanmadan sonra da hiç bitmeyecek gibi görünen bir “ayrılıp barışma” döngüsüne girdiler! Ayrılık sebebi kimi zaman ihanet kimi zaman da maddiyat meseleleri olarak gösterildi.

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı

Her seferinde tekrar bir araya gelen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, bugün bu döngüye son noktayı koydu. Çift, sade bir törenle tekrar dünyaevine girdi.

Eşini Piyanoyla Karşıladı

Sinan Akçıl, müstakbel eşini “Nothing Else Matters” şarkısını piyanoda çalarak karşıladı. Oyuncu Zeynep Koçak, arkadaşlarının salona giriş anlarını böyle kayıt altına aldı.

Burcu Kıratlı’nın önünde diz çöken Sinan Akçıl, sonrasında eşini alnından öperek konuklarını selamladı. Burcu Kıratlı, zarif ve sade haliyle göz kamaştırdı. Malum, ilk gelinliği eleştiri yağmuruna tutulmuştu!

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı

Pandemi kurallarına uyulan nikah töreninde sadece 40 konuk vardı. Davetliler arasında Semiramis Pekkan, Hakan Akkaya, Berkay-Özlem Ada Şahin, Mustafa Ceceli-Selin İmer, Zeynep Koçak gibi isimler vardı. Nikaha gelemeyenler ise nikah fotoğraflarının altına yaptıkları yorumlarda buluştu!

“Bu son olsun”

Çiftin nikah fotoğraflarının altı ünlü isimlerin yorumlarıyla doldu. Bu yorumlardan en dikkat çekenlerinden biri sevgilisi Nisa Bölükbaşı ile evleneceği konuşulan Barış Murat Yağcı’nın yorumuydu.

Barış Murat Yağcı

Deniz Seki de aşağıda kalmadı tabii ki!

Deniz Seki

Demet Akalın çifte mutluluklar dilemek için bir gönderi bile paylaştı. Ama bu nasıl bir temennidir? Yaptı yine yapacağını!

Çiftin nikahının kıyıldığı anlar ise anında sosyal medyada gündem oldu. Özellikle de Sinan Akçıl’ın cevabı sayesinde!

“Son kez evet”

Çiftin nikah şahitliğini Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy üstlendi. Törenin en dikkat çeken anı Sinan Akçıl’ın tekrar evlenmeleriyle ilgili yaptığı espriydi!

Nikah memuruna “İkinci ve son kez evet” diyen Sinan Akçıl, herkesi çok güldürdü. Dileriz, Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’ın mutlulukları katlanarak artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz