Demet Akalın Karantinada Arkadaşı Deniz Akkaya’nın Tavsiyesine Uydu Ama Pişman Oldu: “Hiçbir şey anlamadım…”

Aleyna

Haberler

20 Şubat 2021

Demet Akalın Karantinada Arkadaşı Deniz Akkaya’nın Tavsiyesine Uydu Ama Pişman Oldu: “Hiçbir şey anlamadım…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, karantina sürecinde arkadaşı Deniz Akkaya’nın tavsiyelerini dinliyor. Ama sonuç pek iç açıcı olmayabiliyor!

Deniz Akkaya

Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya da Covid-19’dan kaçamadı. Üstelik hastalığı çok ağır geçiriyor! İlk günlerde şiddetli şekilde eklem ağrıları yaşayan Deniz Akkaya, hastaneye kaldırıldıktan sonra bu şikayetinden kurtuldu. Ama öksürük komaları ve yüksek ateşten yana hala dertli. Özellikle uyuduğu zamanlarda ateşinin 39.5’a çıktığı oluyormuş!

“İyi olmaya başlarım sanmıştım”

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya, hastane sürecini “Azıcık moralim bozuluyor. İyi olmaya başlarım sanmıştım. Asıl mevzu, tedavinin alası yapılıyor. İnsanın doğaya yenik düşmesi resmen bu olsa gerek…” diyerek anlattı. Neyse ki dün kan değerleri daha iyiye gitmeye başladı!

Deniz Akkaya story

Deniz Akkaya, sürekli uyumamak, ateşini düşürmek ve biraz olsun kendine gelmek için hasta yatağında filmler izlemeye başladı. İzlediği filmleri de takipçileriyle paylaşıyor. Meğer ünlü şarkıcı Demet Akalın da evde geçirdiği karantina sürecinde Deniz Akkaya’nın bu tavsiyelerine uymaya çalışıyormuş!

Sonuç Pek İyi Değil

Demet Akalın

Demet Akalın ve eski eşi Okan Kurt da bir süredir evde Covid-19’u atlatmaya çalışıyor. Çok eleştirilen Uludağ tatilinde kaptıkları hastalığı görece hafif bir şekilde geçiriyorlar. Yani Deniz Akkaya’ya göre oldukça şanslılar! Demet Akalın yine de, “Halimden ancak Deniz anlar” diye düşünmüş olmalı çünkü karantinayı onun tavsiye ettiği filmlerle geçirmeye çalışıyor.

Ancak sonuç pek iç açıcı olmuyor! Deniz Akkaya’ya “Filmden bir şey anlamadım bacım ya ama izliyorum” diye seslenen Demet Akalın, filme katlanabilmek için bol bol ileri sardığını da itiraf etti. Neredeyse tüm arkadaşlarıyla arasına mesafe koyan ya da küsen Demet Akalın’da Deniz Akkaya’nın hatırı büyük demek ki! Araya hastalık bile giremedi baksanıza.

Demet Akalın, Deniz Akkaya ve Okan Kurt’a acil şifalar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz