Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Instagram’da Magazin Sayfasıyla Birbirine Girdi: “Değişik Bir Başlık…”

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Instagram’da Magazin Sayfasıyla Birbirine Girdi: “Değişik Bir Başlık…”

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi pek çok kişinin favorinden biri haline geldi. Yayınlandığı Çarşamba akşamları yüzbinlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Sadakatsiz, her hafta reyting sıralamasını domine ederek; zirveye yerleşmeyi ihmal etmiyor! Sadakatsiz bu kadar popüler bir dizi haline gelmişken; dizide rol alan oyuncular da magazin dünyasının yakından takip ettiği isimler haline geldi. Bu isimlerden biri de; Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini canlandıran Özge Özder!

Eva Luna’nın Instagram Hesabı!

Geçtiğimiz aylarda kızı Eva Luna’yı kucağına alarak anne olan Özge Özder, bugünlerde Luna’nun varlığına alışmaya çalışıyor. Eşi Sinan Güleryüz’le birlikte mutlu bir aile olan Özge Özder; sık sık Instagram hesabından kızıyla ilgili gönderiler paylaşmayı da ihmal etmiyor. Hatta önceki gün ilk kez Eva Luna’nın yüzünü görebildik. Özge Özder ve Sinan Güleryüz yeni 40 günlük olan bebeklerine Instagram hesabı açmayı da ihmal etmediler. Eva Luna’nın şimdiden Instagram’da tam 16 bin takipçisi var. Tabii hesabı şimdilik Luna’nın annesi Özge Özder yönetiyor.

Özge Özder’in Sosyal Medyayla İmtihanı!

Ancak Özge Özder’i gündeme taşıyan konu Luna değil! Önceki gün Instagram hesabından arkadaşlarıyla bir fotoğraf paylaşan güzel oyuncu; paylaştığı fotoğrafın açıklamasına “Anlık çıkan maskeler, ömür boyu süren dostluklar ve bir küçük tırtıl … 🐛” yazınca ortalık karıştı. Özge Özder’in bu “maske” açıklamasını farklı yorumlayan “temizmagazin” isimli Instagram hesabı, güzel oyuncunun paylaştığı gönderiyi“Özge Özder’den ‘takipçilere hesap vermek adlı paylaşım'” açıklamasıyla repost yaptı.

Fakat bu açıklamaya sinirlenen Özge Özger’den, ünlü magazinci Seyhan Erdağ’ın yönettiği “temizmagazin” sayfasına cevap gecikmedi; “Hesap vermek derken? 😂 Aynı insanlar (oyuncu olduğumuzdan) sette test olup, her gün 100 kişinin içinde , yan yana maskesiz dizi çekiyoruz zaten. Ve ülkece oturup gayet normal izliyoruz! Neyin hesabını vermişim çok anlayamadım. Değişik bir başlık olmuş. 🙃”

Fakat Seyhan Erdağ’dan da Özge Özder’e yanıt geldi; “Sosyal medyada topa tutmuyorlar mı sizleri Özge hanım? Sokakta sosyal mesafe hak getire ama; sizin tek bir fotoğrafınızın altına yazmadıkları kalmıyor. Bu kadar güzel bir fotoğrafın altına yazdığınız ilk cümle ‘maskeleri anlık çıkardık’ı takipçilerinizden yorum bombalaması gelmesin diye yazmadınız mi? Başlık değişik degil, sizinle de çok alakası yok; yorumcu terörüne aldığınız önlem için bir başlık sadece… Kocaman sevgiler ❤️”

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz