Defne Samyeli’nin Kızı Akıncı’nın Yıldızı Deren Talu’dan Şok İtiraf: “Keşke Annem Kadar Güzel Olabilsem”

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Defne Samyeli’nin Kızı Akıncı’nın Yıldızı Deren Talu’dan Şok İtiraf: “Keşke Annem Kadar Güzel Olabilsem”

Şimdilerde Akıncı dizisiyle yıldızı parlayan Deren Talu, Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olan Defne Samyeli’nin kızı. Güzellikleri dillere destan olan anne-kızın her pozu sosyal medyada adeta olay oluyor. En son Instagram’a attığı derin dekolteli fotoğrafla ortalığı yıkıp geçen Deren Talu, meğerse annesi kadar güzel olmadığını düşünüyormuş.

Deren Talu-defne samyeli

Atv’nin sevilen dizisi Akıncı’da Didem karakterine hayat veren Deren Talu, hem güzelliği hem de başarılı performansıyla herkesi büyülüyor. Türkiye’nin tescilli güzelli Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu, son dönemin parlayan yıldızlarından biri. Henüz çok genç olmasına rağmen kariyer basamaklarını hızla çıkan güzel oyuncunun ismini daha sık sık duyacağız gibi.

“Keşke Annem Kadar Güzel Olabilsem”

Instagram’da 350 bin takipçisi olan güzel yıldız, sosyal medyayı sık kullananlardan. Attığı her fotoğraf ile Instagram’ı sallayn Deren Talu’dan yepyeni bir fotoğraf geldi. Derin göğüs dekolteli bir kıyafetle kameralara poz veren ünlü ismin bu paylaşımına binlerce yorum ve beğeni geldi.

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Deren Talu, tescilli güzel annesi ile karşılaştırılabiliyor. Yeşil gözleri ve duru güzelliğiyle yılların eskitemediği Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu ise annesi kadar güzel olmadığını düşünüyormuş. “Keşke annem kadar güzel olabilsem” diyen ünlü oyuncu, “Genlerimi ondan aldıysam ne mutlu bana” diye de eklemeyi ihmal etmiyor.

Bir Aileye Bu Kadar Güzellik Fazla

1996 yılının Kasım ayında Abd’de dünyaya gelen Deren Talu, eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nun kızıdır. Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunu ve Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir. Lise eğitimini ENKA Okulları’nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta aldı. Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu’nun defilesinde attı.

Deren Talu-defne samyeli

Deren Talu’nun onu kadar güzel bir kız kardeşi daha var. Güzelliklerini anneleri Defne Samyeli’den olan bu kız kardeşleri ileride çok duyacağız bizden söylemesi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz