Survivor’da Birleşme Partisi Başladı! Acun Ilıcalı’dan İlk Görüntüler Geldi: Dominik’te Ünlüler Geçidi!

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Survivor’da Birleşme Partisi Başladı! Acun Ilıcalı’dan İlk Görüntüler Geldi: Dominik’te Ünlüler Geçidi!

Acun Ilıcalı’nın en güvendiği yarışma programı şüphesiz Survivor! Uzun yıllardır ekranlara gelen Survivor, kemik bir izleyici kitlesiyle yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Hatta Acun Ilıcalı’yı, Acun Ilıcalı yapan program Survivor dersek yalan söylemiş olmayız. İlk olarak Show TV’de yayınlanmaya başlayan Survivor, zaman içerisinde Acun Ilıcalı’nın satın aldığı TV8 kanalına transfer oldu.

Acun Ilıcalı

Survivor’ın Başarısı!

Zaten Acun Ilıcalı TV8’i satın aldıktan sonra kanalda istediği gibi at koşturmaya başladı! Diğer kanallardan farklı olarak haber bülteni yayınlanmayan TV8’de genel olarak farklı farklı yarışma programlarının olduğunu görüyoruz. Hatta bazen yarışmalardan bile ekstra programlar çıkarılabiliyor. Örneğin Survivor Panaroma ve Survivor Extra! Bazen TV8 ekranlarında günde 12 saat Survivor izlediğimiz oluyor.

Survivor

Acun Ilıcalı ise, Survivor yarışmasından bazı kesitleri kendi Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Oyunlardan ya da ada hayatından eğlenceli görüntüleri Instagram takipçileriyle paylaşan Acun Ilıcalı; TV8 ve Acun Medya’nın sahibi olmuş olsa da Survivor’ın sunuculuğunu kimseye kaptırmıyor. Geçtiğimiz senelerde yarışmayı tek başına sunan Acun Ilıcalı, son yıllarda ilk olarak Alp Kırşan ve ardından da Murat Ceylan’ın kendisini desteklemesiyle sunuculuk görevini bölüşüyor. Ancak ne olursa olsun ada konseylerini ve dokunulmazlık oyunlarını Acun Ilıcalı’nın kendisi sunuyor! Acun Ilıcalı’nın sunuculuğu ne kadar çok sevdiğini O Ses Türkiye yarışmasından da biliyoruz.

Survivor

Birleşme Partisinden İlk Görüntüler!

Bugün ise Acun Ilıcalı’nın Instagram hikayelerinde Survivor’ın meşhur birleşme partisi görüntüleri yer almaya başladı bile! Giyinip kuşanan yarışmacılar; güzel bir yemeğin ardından şarkı söyleyip eğleniyor! Bu sene birleşme partisi için hiçbir masraftan kaçınmayan Acun Ilıcalı, birbirinden ünlü simaları Dominik’e götürdü! Dominik’e gidenler arasında Survivor Panaroma sunucuları ve 2020 yarışmacıları da yer alıyor.

Acun Ilıcalı’nın paylaştığı görüntülerde ise; Melis, Steven, Dora ve Ayşe’nin şarkı söylediğini görüyoruz. Bakalım şarkı yarışmasını kim kazanacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz