Meğer Bu Şekilde Araları Düzelmiş! Meedo’dan Şeyma Subaşı’na Şok Eden Barışma Şartları

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Meğer Bu Şekilde Araları Düzelmiş! Meedo’dan Şeyma Subaşı’na Şok Eden Barışma Şartları

Olayların kadını Şeyma Subaşı, “hayatının aşkı” Meedo’sundan ayrılınca herkes çok şaşırdı. İkilinin ayrılığına dair korkunç iddiaların ardından tekrar bir araya gelmesi ise daha da ilginçti! İddiaya göre, Meedo barışmak için bazı şartlar öne sürdü.

Şeyma Subaşı

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla hayatımıza giren Şeyma Subaşı, bu aşk sayesinde ülkenin ilk sosyal medya fenomenlerinden biri de oldu. “Yuva yıkan kadın” olduğu için nefreti üzerine çekse de Instagram’da 3 milyon takipçiye, daha da çok görüntülenme sayısına ulaştı. Yaşadığı lüks hayat, hiç bitmeyen tatilleri ve partileri onu takip etmeyenlerin bile dilindeydi. Acun Ilıcalı’dan boşanınca da bu lüks hayat elinden kayıp gideceği için herkes mutlu oldu! Ama Şeyma Subaşı standartlarını biraz düşürse de hayat tarzından hiç ödün vermedi. Sonra da, daha zengin biriyle birlikte olduğu söylendi!

Şeyma Subaşı Meedo

Şeyma Subaşı’nın da geçtiğimiz ocak ayında doğruladığı Mohammed Al Saloussi -Meedo- aşkı gündeme bomba gibi düştü. Şeyma Subaşı’nın “Hayatımın aşkı” dediği Meedo’nun Mısırlı bir milyarder olduğu söyleniyordu. Pahalı hediyeler, tatiller, partiler, Miami ve İbiza’nın en lüks yerlerinden evler, uçak kapatmalar derken herkes de buna inandı. Meedo’nun arabasının çalıntı olduğunun ortaya çıktı ve bütün geçmişi ortaya serildi. Böylece, Meedo’nun milyarder olmadığı ortaya çıktı. Bu iddialar ayyuka çıktığı günlerde de çift ayrıldı!

Şartlı Barışma

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın her gün değişen evlilik ve hamilelik açıklamalarının ardından çiftin gerçekten de ayrıldığı ortaya çıktı. Hal böyle olunca, iddialar aldı başını gitti! Hediyeler sahte çıkınca Meedo’nun dolandırıcı olduğunu öğrenen Şeyma Subaşı’nın hemen ayrılıp bebeği aldırdığı en çok dillendirilen iddiaydı. Ama Şeyma Subaşı bu iddiayı yalanlayıp, Meedo da hediyelerinin faturalarını basına verince bu iddia da fos çıktı.

Bu hafta Meedo’nun İstanbul’a gelip röportaj vereceği ve her şeyi belgeleriyle anlatacağı söyleniyordu. Ama bu röportaj öncesi Şeyma Subaşı ve Meedo barışınca bu söylentiler de suya düştü!

Çift hakkındaki en son iddia ise, Meedo’nun barışmak için Şeyma Subaşı’na sunduğu şartlar oldu. Söylenenlere göre, ayrılığın en büyük sebeplerinden biri de Şeyma Subaşı’nın sosyal medyadaki gösteriş merakı ve sık sık sataştığı “Türk basını” idi. Haberler yüzünden okların Meedo’ya dönmesi ve hakkında çıkan dolandırıcılık haberleri, Meedo’nun işlerini baltalamaya başladı. ,

Şeyma ve Meedo

İş hayatı sarsılmaya başlayan Meedo, “Bu ilişki bana zarar veriyor” deyince büyük kavgalar oldu. Dolayısıyla, barışmak için de Meedo’nun başlıca şartı artık kendisinin göz önünde olmaması! Şeyma Subaşı’nın barışma fotoğraflarında sevgilisini saklaması bu iddiayı güçlendiriyor. Bakalım, daha neler göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz