Duygu Özaslan Taklitte Gecikmedi: Serenay Sarıkaya Giydi Duygu Özaslan Taklit Etti!

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Duygu Özaslan Taklitte Gecikmedi: Serenay Sarıkaya Giydi Duygu Özaslan Taklit Etti!

Serenay Sarıkaya’yı taklit etmesiyle sık sık eleştirilen sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan yine yaptı yapacağını!

Şıklığı Dillere Destan Serenay

Serenay Sarıkaya; başarısı, güzelliği, şıklığı, mütevaziliği, kısacası her şeyi ile beğenilen ve takdir edilen bir isim. Magazinin gözbebeği olan Sarıkaya’nın gündem olması için özel bir çaba sarf etmesine gerek yok. Onun yaptığı her şey kendiliğinden gündem oluyor zaten!

blank

Öve öve bitiremediğimiz Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz hafta Bebek’te bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Görüntülendi ama ne görüntülenme! Güzel oyuncuyu gören herkesin ağzı açık kaldı. Sarıkaya spor giyimi ile günlerce konuşuldu.

Duygu Serenay’ı Taklit Etmekte Gecikmedi

blank

Duygu Özaslan da çok beğenmiş olacak ki, Serenay Sarıkaya’nın ardından benzer bir kombini kendisi yaptı. Sarıkaya’yı bile isteye taklit ettiği düşünülen Duygu Özaslan da sosyal medya hesabından spor kombinlerini paylaştı. Duygu Özaslan’ın kombinleri de güzeldi ancak küçük bir detay takipçilerinin gözünden kaçmadı. Özaslan da tıpkı Sarıkaya gibi giydiği eşofmanın belini kıvırmıştı!

Sosyal medya fenomeni olan Duygu Özaslan’ın bu yaptığı taklit mi tesadüf mü bilemiyoruz ama paylaşımıyla gündem olmayı başardığı kesin!

Burcu Esmersoy’u da Taklit Etmişti

Duygu Özaslan, taklit iddiaları ile sık sık konuşulmaya devam ediyor. Aralık ayında Burcu Esmersoy’un Instagram paylaşımının ardından çektiği Reels ile yine eleştirilerin odağı olmuştu. Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, 18 Aralık tarihinde bir Reels paylaşmış ve kısa sürede binlerce yorum ve beğeni almıştı. Bir hafta sonra aynı Reels Duygu Özaslan tarafından geldi. Özaslan’ın paylaşımı ile birlikte eleştiriler de gecikmedi.

Biz, hem Esmersoy’un hem de Özaslan’ın paylaşımlarını buraya ekliyoruz ve yorumu size bırakıyoruz. Çünkü biz tesadüf mü yoksa gerçekten taklit mi karar veremedik. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz