Sahneleri Özleyen Tarkan’dan Nostaljik Paylaşım! Konser Öncesinde Sahne Arkasında Olurum

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Sahneleri Özleyen Tarkan’dan Nostaljik Paylaşım! Konser Öncesinde Sahne Arkasında Olurum

Bu aralar pandemi nedeniyle ne konser ne de başka bir etkinlik yapılamayınca ünlü sanatçıların birçoğu sahne özlemlerini sosyal medyalarından yaptıkları tbt’lerle gösteriyor. İşte bir tbt de Tarkan’dan!

Konser Öncesi Sahne Arkası

Bugün kişisel Instagdarm hesabından tbt paylaşan sanatçılardan birisi de Tarkan. Ünlü sanatçı geçmiş dönemde yaptığı konserlerden bir tanesinin fotoğrafını paylaşarak altına bir de yorum eklemiş. Yorumda “Konser öncesi, sahne arkasından konser alanını dolduran kalabalıkları gözlemlediğim olur bazen:) Kimsenin benim farkında olmaması ise ayrıca heyecanlı ve eğlencelidir” diyen sanatçı belli ki konserlerini özlemiş.

Pandemiden Sıkılan Tarkan

Milyonların sevdiği pop müzik sanatçılarından birisi olan Tarkan yaptığı her konserde yüzbinlerce hayranına ulaşan sanatçılardan birisi. Ancak pandemi nedeniyle sahnelerden ayrı kalan Tarkan bir süredir bu tarz paylaşımlarla bunu hayranları ile paylaşıyor. Bundan bir süre önce de eski bir tbt paylaşımı yapan Tarkan “Yazı özledim. Tenimde güneşin sıcağını, kumsalı, denizi, yüzmeyi… Pandeminin paranoyası olmadan tatil yapmayı. Ah ah inşallah yakındır o günler” yorumunu da eklemişti. Öyle anlaşılıyor ki, genç sanatçı pandemi biter bitmez hayranları ile harika bir konserle buluşacak.

Tarkan: “Yeni Şarkılar İçin Kolları Sıvadık”

Bundan 2 hafta önce de Tarkan yine Instagram hesabından yeni şarkılar için kolları sıvadığını açıklamıştı. Tarkan’ın bu paylaşımına Gonca Vuslateri ve Nilgün Belgün gibi ünlü sanatçılardan da beğeniler ve tebrikler gelmişti. Tarkan’ın bu paylaşımı için Nilgün Belgün “Hasretle bekliyoruz Tarkan’cım” demişti. Tarkan şu anda eşi Pınar Tevetoğlu ve kızları Lila ile birlikte Almanya’da yaşıyor. Karantina sürecini Almanya’da ailesi ile birlikte geçiren Tarkan hayranları da en az Tarkan kadar konserler için sabırsızlanıyor diyebiliriz. Umarız ünlü sanatçı en kısa zamanda yeniden önce sahne arkasından sonra da sahneden sevenleri ile birlikte olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz