Şeyma Subaşı ve Eski Sevgilisi Guido’nun Instagram’da Birbirlerinin Fotoğraflarını Silmediği Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Şeyma Subaşı ve Eski Sevgilisi Guido’nun Instagram’da Birbirlerinin Fotoğraflarını Silmediği Ortaya Çıktı!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi ile yeni bir aşka yelken açtı. Ama eski sevgilisinin fotoğraflarını da hala silmediği ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Al Saloussi

Önce Acun Ilıcalı’nın sevgilisi, sonra da bir sosyal medya fenomeni -hatta kitap yazarı- olarak karşımıza çıkan Şeyma Subaşı, bu kez de yeni ilişkisiyle gündemde. Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı ve yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile yeni bir aşka yelken açtı. Bunu da “No nazar” diyerek çektirdiği ve çok aşık olduğunu yazdığı fotoğraflarla duyurdu!

Ama dikkatli takipçilerin gözünden kaçmayan bir şey vardı. Şeyma Subaşı, eski sevgilisi Guido Senia’yla olan fotoğrafları da hala profilinde tutuyordu!

Guido’yla Diz Dize!

Şeyma Subaşı ve Guido Senia

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşandıktan kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Boşandıktan sonra Ayşe Arman’a verdiği röportajda ilişkisi hakkında, “2-3 ay önce tanıştığım biri arkadaşımdı zaten. Birkaç kere aynı ortamlarda bulunmuştuk. Boşandıktan sonra bir tık daha yakınlaştık” demişti. Bu yakınlaşma hızla aşka dönüştü. Ama pandemi döneminde araya giren mesafeler aşkı bitirdi!

Şeyma Subaşı

Ama aşk bitse de fotoğraflar kaldı. Mesela, Şeyma Subaşı eski sevgilisinin dizine yatıp kitap okuduğu anları hala profilinde tutuyor. Beraber çıktıkları tatiller de buna dahil!

Bazı takipçileri bunun yeni ilişkisine gölge düşürebileceğini söyleyerek Subaşı’nı uyarıyor!

Boy Boy Pozlar!

Guido Senia ise Şeyma Subaşı ile birlikte çektirdikleri neredeyse her pozu Instagram profilinde tutmaya devam ediyor.

Guido Senia da eski sevgilisi Şeyma Subaşı gibi mutlu bir ilişki içinde mi, bilmiyoruz. Instagram profilinde aşka dair gördüğümüz tek şey Şeyma Subaşı ile çektikleri fotoğraflar!

Ne dersiniz, sizce bir ilişki sona erdikten sonra fotoğraflar kalmalı mı yoksa hemen silinmeli mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz