O Klipte Oynadığına Bin Pişman! Berrak Tüzünataç’ın Serdar Ortaç’ın Bir Klibinde Oynadığı Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

O Klipte Oynadığına Bin Pişman! Berrak Tüzünataç’ın Serdar Ortaç’ın Bir Klibinde Oynadığı Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ı aslında ilk kez Serdar Ortaç’ın bir klibinde gördük. Ama klipte sadece birkaç saniye görünen Tüzünataç, bu görüntülerden pişman oldu!

Berrak Tüzünataç

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, artık yeteneğini ve oyunculuktaki iddiasını kanıtlamış bir isim. “Biz Böyleyiz” filmi sayesinde kendi yazdığı hikayede başrol bile oynadı! Ama 2004 yılında onu sadece o dönemki sevgilisi Volkan Büyükhanlı’yla çekilen fotoğraflarından tanıyorduk. Bir de Serdar Ortaç’ın klibinden!

Sevgilisi Rica Ettiği İçin Oynadı!

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç, 2004 yılında turizmci ve iş insanı Volkan Büyükhanlı ile beraberdi. Ünlenmesini de buna borçlu aslında! O dönem Ayşe Arman’a verdiği röportajda, “Onunla ortalıkta çok olunca, güzel kadın kontenjanından dergilerde fotoğraflarım çıkmaya başladı” diyor. Kendisi de bu şöhrete anlam veremeyen Tüzünataç, o günlerde kendi deyimiyle “setlerde sürünen” bir oyuncu adayı. Yolunun geçtiği setlerden biri de sevgilisinin yakın arkadaşı Serdar Ortaç’ın kliplerinden birinin seti!

Ünlü oyuncu, Serdar Ortaç’ın “Canıma Minnet” klibinde sadece birkaç saniye görünse de dikkat çekmeyi başardı. Ama yıllar sonra bu klipten utandığını itiraf etti!

Bin Pişman Oldu!

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç, belki de daha o zamanlar klipte oynadığına pişman oldu. Çünkü klipten sonra beklenmedik bir yerde karşımıza çıktı, haber bülteninde!

Tüzünataç, kısa süre sonra BKM Oyunculuk Atölyesi’ne transfer oldu. 3 yıl sonra başlayan “Elveda Rumeli” dizisi sayesinde de oyunculuktaki iddiasını kanıtlamaya başladı. Ama sadece birkaç saniyeliğine oynadığı Serdar Ortaç klibinin duyulmasını da istemedi. Artık başrollerde oynamaya başladığı dönemler geldiğinde bu klipte oynadığını saklamak için özel çaba sarf ettiği iddia ediliyor!

Berrak Tüzünataç

Ünlü oyuncunun o dönem yakın arkadaşlarına, “O zamanki erkek arkadaşım Volkan Büyükhanlı’yla Serdar Ortaç iyi arkadaştı. Ricasını kıramadım” diyerek pişmanlığını anlattığı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz