Seda Sayan Doktoruyla Kamera Karşısına Geçti ve Neler Yaşadığını Tek Tek Anlattı!

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Seda Sayan Doktoruyla Kamera Karşısına Geçti ve Neler Yaşadığını Tek Tek Anlattı!

“Sabahların Sultanı” lakaplı güzel sunucu Seda Sayan son zamanlarda yaptırdığı estetiklerle gündeme gelmeye devam ediyor. “Her yerinde estetik var!” diyenlere isyan eden Seda Sayan, kolunda estetik olmadığını söyleyerek telefonu doktoruna çevirdi ve kol estetiği yaptırdığını açıkladı! Evet, artık Seda Sayan “her yerinde” estetik var arkadaşlar, kolları da dahil.

Seda Sayan

Ünlüler camiasında iki tip ünlü vardır. Birincisi “sadece işimle gündeme gelmek istiyorum” diyenler ve etliye sütlüye karışmayan; ailesini, arkadaşlarını, ilişkilerini olabildiğince gizli tutmaya çalışanlar. Hatta estetik yaptırdıklarını bile inkar eden ünlü çok. Bu kulaklar “Estetik değil, büyüdüm yüzüm oturdu!” ya da “Ekmeği, gluteni kesince değiştim!” açıklamalarına defalarca kez şahit oldu! Dikkatli sosyal medya kullanıcıları ve Instagram magazincileri ünlülerin estetik iddialarını reddetmelerini genellikle ciddiye almıyor.

blank

Seda Sayan’ın Estetik Merakı!

Seda Sayan gibi ünlüler ise hayatlarını, estetiklerini, kısaca hiçbir şeyi sevenlerinden ve magazincilerden saklama gereği duymuyor. Hatta Seda Sayan yaptırdığı estetiklerden sonra Instagram hesabından videolar paylaşarak; hangi işlemi yaptırdığına kadar takipçilerine bilgi veriyor. Böyle de şeffaf bir kadın! Bugünlerde Kanal D’nin ünlü “Gelinim Mutfakta” programında sunuculuk ve moderatörlük yapan Seda Sayan geçtiğimiz günlerde burun ve dudağı arasındaki mesafeyi daraltmak için ameliyat masasına yattı.

blank

Hafta içi her gün ekran başında olan Seda Sayan, bandajlı bir şekilde program çekimlerine devam edince ortalık karıştı. Dudağında bir gariplik olduğu fark edilen güzel sunucu Instagram hesabından bir açıklama yaparak estetik yaptırdığını ve henüz bandajlı olduğu söyleyerek herkesin içini rahatlattı. Bugün ise Seda Sayan yine doktoruyla kamera karşısına geçti ve kolundaki yağları aldırdığını anlattı. Tabii bunu yaparken de kendisi için “her yerinde estetik var!” diyen sosyal medya kullanıcılarına da isyan etmeden geçmedi. Evet artık Seda Sayan’ın kolunda da estetik var.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz