Mehmet Ali Erbil Kendi Kendine Gelin Güvey Olmuş: Mali’nin Sevgilisi Olduğu İddia Edilen Funda Aksu İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Mehmet Ali Erbil Kendi Kendine Gelin Güvey Olmuş: Mali’nin Sevgilisi Olduğu İddia Edilen Funda Aksu İlk Kez Konuştu!

Mehmet Ali Erbil yine bizleri şaşırtmamaya devam ediyor! Geçtiğimiz sene ölümle burun buruna gelen ünlü şovmen Instagram hesabında 24 yaşındaki Funda Aksu ve kendi fotoğrafının kolajını profil fotoğrafı yapınca ortalık karıştı. Birçok kişi ve magazin sayfası Mali’nin bu hareketini “yeni sevgili” olarak anlamış olsa da; Mehmet Ali Erbil’in DM’den konuştuğu Funda Aksu bugün ilk kez bir açıklama yaparak iddiayı reddeti.

Mehmet Ali Erbil

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Türkiye’de yalnızca iki kişinin sahip olduğu “Kaçış Sendromu” isimli rahatsızlığa yakalandıktan sonra zor günler geçirse de; çapkınlığından ödün vermiyor! Geçtiğimiz günlerde “Fiziksel olarak yürüyemesem de kızlara Instagram’dan yürüyorum!” diyen Mehmet Ali Erbil’in şaka yaptığını sanmıştık. Fakat Mali gerçekten de beğendiği genç kadınlara Instagram’dan DM atıyormuş!

Mehmet Ali Erbil

Aşkı Yalanladı!

Hatta konuştuğu kadınlardan biriyle kendi fotoğrafını kolaj yapıp Instagram profil fotoğrafı bile yaptı. Mali’nin bu hareketi sosyal medyada “yeni sevgili” sinyali olarak algılanmış olsa da; Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “2.sayfaofficial”a mesaj gönderen Funda Aksu Mehmet Ali Erbil’le sevgili olmadıklarını, sadece arkadaş olduklarını söyledi! Anlaşılan ünlü şovmenimiz Mehmet Ali Erbil kendi kendine gelin güvey olmuş!

Mehmet Ali Erbil ve Funda Aksu

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil 24 yaşındaki Funda Aksu ile fotoğraflarını birleştirip Instagram profil fotoğrafı yaparak; yeni sevgilisini cümle aleme duyurdu! Ancak sosyal meydadan tepki alan Mali, kısa süre içinde fotoğrafını kaldırdı. Bugün Funda Aksu ise Instagram’ın sevilen magazincilerinden “2.sayfaofficial”a mesaj göndererek ilişkiyi reddetti; “Sadece telefonla görüntülü görüştük, hiç yan yana gelmedik. Herhangi bir aşk sözkonusu olamaz. Kendisi yaşça büyük benden.”

Ancak Funda Aksu’nun açıklamalarına kişi sayısı oldukça azdı. “2.sayfaofficial”ın paylaştığı gönderisinin altına gelen yorumlara bakacak olursak; Funda’nın mesajını kimse ciddiye almamış!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz