Seda Sayan ve Müstakbel Gelini Ezgi Eyüboğlu’ndan Gelin-Kaynana Dayanışması

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Seda Sayan ve Müstakbel Gelini Ezgi Eyüboğlu’ndan Gelin-Kaynana Dayanışması

Geçtiğimiz haftalarda kendi kolonya markasını çıkaran Seda Sayan’a müstakbel gelini Ezgi Eyüboğlu’ndan destek geldi.

Ticarete Atıldı

Ülkemizin en güvenilir isimlerinden biri olan Seda Sayan, kendi adını verdiği kolonyaları piyasaya çıkardı. Uzun bir süredir ticarete atılmayı planlayan Sayan, pandemi sürecinde yaşanan krizi büyük bir fırsata çevirdi. Piyasanın nabzını sıkı bir şekilde tutan Seda Sayan’ın çıkardığı ürünler yoğun ilgi gördü.

Kendi Markasının Yüzü Oldu

blank

İlk defa, kendi çıkardığı bir markanın yüzü olan Seda Sayan, ürününü anlata anlata bitiremedi. Yıllar boyunca, sunduğu programlarda “Sizi kokulu kokulu öpüyorum.” diyerek seyircisini selamlayan Seda Sayan, çıkardığı bu kolonyalarla bir hayalini gerçekleştirdiğini söyledi. Kolonya markasının tanıtımında “Yıllardır hayalimdi. Şimdi kolonyalarımla size sarılarak kokulu kokulu öpüyorum.” diyen Sayan’ın mutluluğu da gözler önündeydi.

Müstakbel Gelini Ezgi Eyüboğlu’ndan Sayan’a Destek

blank

Bir süredir, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’le aşk yaşayan Ezgi Eyüboğlu’nun Seda Sayan ile olan ilişkisi magazin gündemini meşgul etmişti. İyi anlaştıkları bilinen ikili, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla bir kez daha birbirlerine sevgisini iletti. Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu, yeni bir marka çıkaran Seda Sayan’ın hem heyecanını paylaştı hem de destek oldu.

Eyüboğlu’ndan “Seda Sayan” Paylaşımı

Seda Sayan kolonyalarının fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Ezgi Eyüboğlu, paylaştığı fotoğrafa Seda Sayan’ı etiketleyip kalp emojisi koydu. Eyüboğlu’nun bu hareketi “Kayınvalideye tam destek.” dedirtti. Güzel oyuncunun bu nazik davranışının karşısında Seda Sayan da boş durmadı. Ünlü şarkıcı, Eyüboğlu’nun gönderisini kendi hesabında “Canım.” notu ile paylaştı.

blank

Seda Sayan’dan Sedalı Kolonya

“Sedalı Kolonya” adını verdiği bir ürününün tanıtımını bizzat yapan Sayan, “Bu kolonyayı hem kadın hem erkek gönül rahatlığı ile kullanabilir. Bu ürünü kullandığınızda parfüme ihtiyaç duymayacaksınız.” yorumunu yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz