Söylemezsem Olmaz Programından Ortalığı Karıştıracak Yeni İddia: “… Aşırı Dozda Madde Bağımlısı!”

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

Söylemezsem Olmaz Programından Ortalığı Karıştıracak Yeni İddia: “… Aşırı Dozda Madde Bağımlısı!”

Beyaz TV’nin gündem belirleyen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da ortaya yeni bir iddia atıldı! Programda her gün birbirinden farklı iddialar ortaya atılıyor. Dün Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi hakkında “lüks araçlar onun değil” iddiası ortaya atılmıştı. Detaylar için:

Sefirin Kızı Dizisinde Yaprak Dökümü!

Sefirin Kızı dizi

Bugün ise Söylemezsem Olmaz sunucularının odağında Star TV’nin sevilen dizilerinden olan Sefirin Kızı vardı! Bildiğiniz gibi Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncularından Neslihan Atagül rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmış ve yerine Tuba Büyüküstün’ün geleceği haberi dizinin resmi Instagram hesabıdan duyurulmuştu. Detaylar için:

Ancak, bir iddiaya göre Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak isteyen ilk isim Neslihan Atagül değil! Uraz Kaygılaroğlu’nun da geçtiğimiz aylarda diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Neslihan Atagül’ün rahatsızlığından dolayı ayrılması üzerine, Uraz Kaygılaroğlu birkaç bölüm daha dizide olacak ama yakın zamanda Uraz Kaygılaroğlu’nun da Sefirin Kızı dizisine veda etmesi bekleniyor. Söylemezsem Olmaz programında ortaya atılan iddiaya göre Uraz Kaygılaroğlu’nun Sefirin Kızı dizisinden ayrılmasının sebebi çok farklı!

Neslihan Atagül için Madde Bağımlısı İddiası!

İzleyicilerin sevdiği dizilerden olan Sefirin Kızı dizisinde ayrılıkların yaşanması oldukça gündem oldu. Dizinin sevilen iki başrol oyuncuyu kaybetmesi sosyal medyada “Yaprak Dökümü” olarak yorumlandı. Diziden ayrılan Neslihan Atagül yerine, Tuba Büyüküstün’ün gelmesi oldukça ilgi çekti. Acaba Uraz Kaygılaroğlu diziden gerçekten ayrılacak mı? Eğer ayrılırsa yerine başkası gelecek mi? Merakla bekliyoruz!

Söylemezsem Olmaz programında ise ortaya bambaşka bir iddia atıldı, programın Instagram hesabına gelen bir yorumu canlı yayında iddia olarak ortaya atan Bircan Bali, Neslihan Atagül’ün ağır madde bağımlısı ve uyumsuz biri olduğunu söyledi ve Uraz Kaygılaroğlu’nun, Neslihan Atagül için “Yeter artık!” diyerek diziden ayrılmak istediğini iddia etti.

Benzer Haberler

Canan 21 Ocak 2021

Bircan allahtan dami korkun yok hasta kadinina suc atiyorsun allh belani versin

Yorum Yaz