Sefirin Kızı Dizisinin Güzel Oyuncusu Sosyal Medyayı Salladı! Yağmur Başkurt Hem Güzelliğini Hem Yeteneğini Konuşturdu

Aleyna

Haberler

29 Ocak 2021

Sefirin Kızı Dizisinin Güzel Oyuncusu Sosyal Medyayı Salladı! Yağmur Başkurt Hem Güzelliğini Hem Yeteneğini Konuşturdu

Sefirin Kızı dizisinin başarılı oyuncularından Yağmur Başkurt’un yetenekleri saymakla bitmiyor!

Seferin Kızı Dizisinin Sevilen Karakteri

Yağmur Başkurt, şu sıralar Bodrum’da çekilen ve bir Ege dizisi olan Sefirin Kızı’nda yeteneklerini sergilemeye devam ediyor. Dizi, oyuncu kadrosu ve senaryosu ile magazin gündemini sürekli meşgul tutuyor. Engin Akyürek, Bülent Şakrak ve Tuba Büyüküstün gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin kadrosunda yer alan her oyuncu farklı meziyete sahip. Yağmur Bozkurt da bu oyunculardan yalnızca biri.

Bizim Hikaye’de Yardımcı Oyuncu Olarak Rol Aldı

blank

İstanbul Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan güzel oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini Bizim Hikaye dizisinde yaşadı. Başkurt, diziye yardımcı oyuncu olarak katıldı.

Farklı Dizilerde de Rol Aldı

blank

1995 doğumlu olan genç oyuncu, Mehmet Günsür’ün başrolünde oynadığı Kanaga dizisinde de rol aldı. Bildiğiniz üzere Kanaga dizisi hikayesiyle farkını ortaya koymuş bir internet dizisiydi. Güzel oyuncunun bir sonraki projesi ise dram türündeki Çarpışma dizisi oldu.

Efeoğlu Konağı’nın Gülsiye’si

blank

Art arda farklı projelerde yer alan Yağmur Başkurt’u tanımamızı sağlayan asıl proje ise Sefirin Kızı oldu. Zira kendisi dizideki Efeoğlu Konağı’nın Gülsiye’si. Efeoğlu ailesinin de biriciği. Ege şivesi ve büründüğü rol onun ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğunu da gözler önüne serdi. Dizinin bir diğer karakteri Necdet’le yaşadıkları ise görülmeye değer!

Tek Yeteneği Oyunculuk Değil

blank

Genç ve güzel oyuncu Yağmur Başkurt, Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla farklı yeteneklerini de sergiliyor. Karantina döneminde evde kalan insanlar farklı challenge yöntemleri geliştirmişti. Tuvalet kağıdı ile yapılan challenge da bayağı ilgi gördü. Ancak, kimse Yağmur Başkurt kadar iyi yapamaz! Bu konuda iddialıyız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz