Yakışıklı Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un Başı “Arzu” İle Dertte: Tişörtünü Isırdı Bırakmıyor! Canını Zor Kurtardı!

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Yakışıklı Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un Başı “Arzu” İle Dertte: Tişörtünü Isırdı Bırakmıyor! Canını Zor Kurtardı!

Türkiye’nin en sevilen erkek oyuncularından olan Kıvanç Tatlıtuğ’un başı derde girdi! Eşi Başak Dizer ile birlikte Beykoz’da bulunan WARF ismindeki hayvanları koruma derneğini ziyaret eden Kıvanç Tatlıtuğ; “Arzu” ismindeki sıpayı severken tişörtünü kaptırdı!

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç’ın Başı Arzu İle Dertte!

Yakışıklı oyuncunun önce elini ısırmaya çalışan Arzu, ardından da tişörtünü ısırmaya çalıştı. Başak Dizer’in Instagram hesabında paylaştığı bu görüntüler sosyal medyada olay oldu.

Hatta Başak Dizer’in paylaştığı bu görüntüleri gören Kıvanç Tatlıtuğ fanları; “Arzu’ya hak veriyorum, Kıvanç Tatlıtuğ görünce ben!” şeklinde yorum yapmaktan da geri durmadılar. Ah şu Kıvanç fanları! Başak Dizer’in storylerinde Kıvanç Tatlıtuğ’un Arzu ile “tartıştığını” görüyoruz. Tatlı sıpayı tişörtünü ısırmaması konusunda ikna etmeye çalışan yakışıklı oyuncu; sonunda tişörtünü Arzu’dan kurtarıyor!

Sosyal Medyada Uzun Saç – Kısa Saç Kavgası!

Bildiğiniz gibi Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer gözlerden uzak bir evlilik yaşıyor. Magazin camiasına malzeme vermeden işlerine odaklanan çiftimiz hakkında ara sıra yeni iddialar ortaya atılsa da; bu söylentiler genellikle asparagas çıkıyor. Doğayı ve hayvanları çok seven çiftimiz; sık sık farklı yerlere giderek bu tarz dernek ve vakıfları desteklemekten de geri durmuyor.

Son olarak Netflix’in “Bir Denizaltı Hikayesi” dizisi için kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ, senaryo gereği saçını uzatınca sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı. Yakışıklı oyuncunun ülkemizde ne kadar çok fanı olduğunu söylememe gerek yok sanırım! Kıvanç Tatlıtuğ’un uzun saçları resmen sosyal medyayı ikiye böldü. Birçok kişi yakışıklı oyuncuya uzun saçın yakıştığını iddia ederken; büyük bir çoğunluk Kıvanç Tatlıtuğ’u kısa saçlı görmek istediklerini dile getirdi. Bakalım yakışıklı jönümüz yeni dizisinin çekimlerinin ardından tekrar saçlarını kestirecek mi? Yoksa bir süre daha uzun saça devam mı edecek? Göreceğiz, açıkçası Kıvanç Tatlıtuğ’a ne yapsa yakışıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz