Selin İmer’in Doğum Günü İçin Miami Yollarına Düşen Mustafa Ceceli, Eşinin Doğum Gününü Serenadla Kutladı!

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2021

Selin İmer’in Doğum Günü İçin Miami Yollarına Düşen Mustafa Ceceli, Eşinin Doğum Gününü Serenadla Kutladı!

Müzik dünyasının gözde isimlerinden biri olan Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşi Sinem Gedik’ten ayrıldıktan bir süre sonra sosyetenin tanınmış isimlerinden biri olan Selin İmer’le birlikte olduğunu duyurmuştu. 2017’de dünya evine giren Selin İmer ve Mustafa Ceceli mutlu evliliklerini sürdürüyor! 14 Ocak 1983 tarihinde doğan Selin İmer’in dün doğum günüydü. Mustafa Ceceli de biricik eşinin doğum gününü kendi şarkısını seslendirerek kutladı. Ardından da doğum günü kutlamaları için Miami yolu göründü!

Evlilikleri Herkesi Şok Etmiş

Evliliklerinin ardından 2. Sayfa magazin programına katılan Mustafa Ceceli, Selin İmer’in hayatında düşündüğü son şeyin evlilik olduğunu söylemişti. Öyle ki Selin’in arkadaşları evlilik haberlerine bir hayli şaşırmışlar.

3 yıldır evliliklerini mutlulukla sürdüren çift her fırsatta Instagram hesaplarından paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor. Öyle ki Mustafa Ceceli, eski eşi ile evliyken hiç fotoğraf paylaşmıyordu. Selin İmer’le sürekli paylaşım yapması dikkatlerden kaçmadı!

Doğum Günü İçin Miami Yolu Tutuldu!

Sosyete dünyasının tanınan simalarından biri olan Selin İmer, dün 38 yaşına girdi. Mustafa Ceceli de eşi Selin İmer’in doğum gününü kendi şarkısı olan “İyi ki Hayatımdasın”ı seslendirerek kutladı. Instagram hesabından bu serenadı paylaşmayı ihmal etmedi.

Videoda şarkıyı söyledikten sonra Selin İmer’e dönen Mustafa Ceceli, “İyi ki doğdun aşkım!” sözleriyle takipçilerini lovelamayı da başardı! Selin İmer’den de bu serenada karşılık bir öpücük geldi. Sonra da kendi hesabında Mustafa Ceceli’nin bu videosunu paylaştı.

Mustafa Ceceli ve Selin İmer, doğum günü kutlamaları için Miami yolunu tuttu! Aldığımız haberlere göre mutlu çift geçen Çarşamba Miami’ye uçmuş. Kutlamalar da bir hafta önceden başlamış. Bu kez de paylaşımlar Selin İmer’den geldi. Attığı her storye Miami konumunu ekleyen sosyetik güzel doğum gününün keyfini bu şekilde çıkardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz