Seni Çok Bekledim Dizisiyle Ekranlara Gelmeye Hazırlanan Özcan Deniz’den Set Fotoğrafı: “Sorusu olan?”

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2021

Seni Çok Bekledim Dizisiyle Ekranlara Gelmeye Hazırlanan Özcan Deniz’den Set Fotoğrafı: “Sorusu olan?”

Her dönem başka bir aşk dizisiyle gündeme gelen Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu ile rol arkadaşlığı yapacağı “Seni Çok Bekledim” dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bugün yine bir set fotoğrafı geldi!

Aşk Dizilerinde Başrolü Oynamak

Özcan Deniz’in oynadığı buram buram aşk kokan dizileri hatırlarsınız. Asmalı Konak’la başlattığı bu diziler Kader, Aşk Yakar, Kaderimin Yazıldığı Gün ile devam etti. Özcan Deniz, en son Aslı Enver’le başrolü oynadığı İstanbul’lu Gelin dizisiyle büyük ses getirdi.

Bunun gibi her oynadığı dizide astığım astık kestiğim kestik bir karaktere bürünerek evin sözü geçen oğlu oluyor, Özcan Deniz. Öyle ki Star TV’de ekranlara gelmeye hazırlanan Seni Çok Bekledim dizisinde, başarılı oyuncunun nasıl bir karakteri canlandıracağı bir hayli merak ediliyor.

Geçtiğimiz haftalarda bir çöl fotoğrafı gelmişti. İrem Helvacıoğlu ile Özcan Deniz’in çölde çekilen set fotoğrafı paylaşılmıştı. Bu fotoğrafla kafalar iyice karışmıştı. İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in çölde ne işi vardı?

Özcan Deniz’den Yeni Set Fotoğrafı

Seni Çok bekledim dizisinde Kadir karakteriyle başrolü canlandıracak olan Özcan Deniz az önce başka bir set fotoğrafı daha paylaştı. Fotoğrafta, birlikte başrolü oynadıkları rol arkadaşı İrem Helvacıoğlu da vardı. İrem Helvacıoğlu’nun dizideki ismi ise Ayliz.

Özcan Deniz,”#seniçokbekledim #set Sorusu olan?!” sözlerini ve hashtaglerini not olarak fotoğrafın altına eklemiş. İrem Helvacıoğlu’yu ve dizinin resmi Instagram sayfasını da etiketlemeyi ihmal etmemiş.

Bu paylaşımı gören takipçiler sorularını yorumlara yağdırdı. Dizi hakkında binlerce soru geldi. Herkes merakla dizinin başlamasını bekliyor.

Seni Çok bekledim dizisinin ilk fragmanı da geldi! Yine Özcan Deniz’in Instagram hesabından paylaştığı fragman bir hayli heyecan verici!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz