Şeyma Subaşı’dan Şaşırtan Bir İtiraf Geldi: “Filtreye ihtiyacı olan benim!”

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2021

Şeyma Subaşı’dan Şaşırtan Bir İtiraf Geldi: “Filtreye ihtiyacı olan benim!”

Sosyal medya fenomeni ve Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, dün kızı Melisa’ya kavuştu. Melisa’yla hemen videolar paylaşan Subaşı, şakayla karışık bir itirafta bulundu.

Şeym Subaşı

Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olarak hayatımıza girdi. İkili yollarını ayırdıktan sonra da Şeyma Subaşı, bir sosyal medya fenomeni olarak hayatımızın tam ortasında kalmaya devam etti! Son olarak üstsüz pozları, yeni sevgilisi ve Miami’den aldığı evle sosyal medyayı fena salladı.

Miami Sefasına Devam!

şeyma subaşı

Şeyma Subaşı’nın Miami şehrine özel bir ilgisi var. Subaşı, kızı Melisa’ya hamileyken orada vakit geçirdi ve kızını da orada doğurdu. Acun Ilıcalı’yla evliyken de yılda birkaç ay Miami’deki evlerinde kalıyordu. Özellikle kış aylarında Subaşı’nı İstanbul’da görmek mümkün değildi!

Şeyma Subaşı

Hatta hakkında yapılan, “Şeyma Subaşı kar görmedi, ben gün yüzü…” yorumlarıyla da eğleniyordu: “Kar yüzü gördüm, sadece ben olduğum zaman İstanbul’da kar yağmadı!

blank

Boşandıktan sonra da sık sık Miami’ye giden Subaşı genelde otelde kalmaya başladı. Ama Miami pozlarına ara vermedi. Çünkü söylediğine göre onu en çok üzen şeylerden biri boşanmadan sonra yapılan “Sen bittin! Bir daha Miami’ye gidemeyeceksin!” yorumlarıydı. Allah başka dert vermesin!

Neyse ki Subaşı, geçen ay Miami’den bir ev aldı ya da kiraladı. Bunu da “Yeni evimizde ilk gecemiz” diye duyurmayı ihmal etmedi!

“Bana filtre lazım”

Şeyma Subaşı ve Melisa Ilıcalı

Şeyma Subaşı, uzun süredir Miami’de -artık kendi evinde- yaşıyor. Yeni sevgilisiyle tekne tatillerine ve eğlenmeye tam gaz devam ederken dün de kızı Melisa’ya kavuştu. Keyfi yerine gelen Subaşı, hemen kızıyla Miami videoları paylaşmaya başladı. Bu videolardan birinde dikkat çeken bir detay vardı!

Şeyma Subaşı, kızı Melisa’ya “Filtreye ihtiyacı olan annen, sen değilsin” diyerek şakayla karışık bir itirafta bulundu. Melisa’nın da hala Miami-Dominik-İstanbul arasında mekik dokuması dikkatlerden kaçmadı. Şeyma Subaşı’nın göstermeye çalıştığı gibi gerçekten de hayatlarında ciddi bir değişiklik olmayabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz