Aşkı Uğruna İşinden Olmuştu! Olay Çift Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Keyfini Hiçbir Şey Bozamadı

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Aşkı Uğruna İşinden Olmuştu! Olay Çift Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Keyfini Hiçbir Şey Bozamadı

Ünlü oyuncular Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç, son dönemin en çok konuşulan çifti oldu. Aldıkları eleştirilere de “ideal ilişki” paylaşımlarıyla cevap verdiler!

Uraz Kaygılaroğlu

Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, komedyen olarak tanıdığımız ama “Sefirin Kızı” sayesinde ekranların aranan jönü olmaya da aday olan biri. Ünlü oyuncunun “Sefirin Kızı” döneminde yaşadığı tek değişiklik iş anlamında olmadı. Büyük aşkla evlendiği meslektaşı Melis İşiten’le 2019’un yazında boşanma kararı aldılar.

Uraz Kaygılaroğlu Melis İşiten Ada

Böylece, Instagram’ın en sevilen çiftlerinden biri daha yollarını ayırmış oldu. Boşanmanın ardından adları hiç kimseyle anılmayan ikili, geçen ay peş peşe aşk bombası patlattı. Meğer Melis İşiten, meslektaşı Sergen Deveci’yle aşk yaşıyormuş. Bunu, eski eşinin ilişkisi olay yarattıktan sonra öğrendik!

Aşkın Bedeli Ağır Oldu

Uraz Kaygılaroğlu Berrak Tüzünataç

Uraz Kaygılaroğlu, ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’la aşk yaşamaya başladı. Yıpranmamak için ilişkilerini ilk etapta gizli tutan çift, Instagram paylaşımlarıyla kendini ele verdi. İlişkileri alenileştikten sonra da gizlilik hassasiyetlerinin nedeni çok iyi anlaşıldı. Çoğu insan çifti çok uyumsuz bulup hakaret etmeye başladı, özellikle de Berrak Tüzünataç’a! Çünkü Berrak Tüzünataç’ı çok hovarda, Uraz Kaygılaroğlu’nu ise “efendi” buluyorlardı. Üzerine, Berrak Tüzünataç’ın eski sevgilisi Ali Yörenç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun arkadaş olduğu ortaya çıktı. Bu durum, Ali Yörenç’in annesinin bile intikam almasına sebep oldu!

Malum, Ali Yörenç’in annesi Ece Yörenç, “Aşk-ı Memnu”, “Yaprak Dökümü”, “Medcezir” başta olmak üzere pek çok başarılı diziye imza atan bir senarist. Yeni projesinde de “ex gelini” Berrak Tüzünataç’a yer verecekti. Ama ünlü oyuncu ayrılır ayrılmaz Uraz Kaygılaroğlu’na gönlünü kaptırınca, projedeki yerini de kaptırdı! Anlayacağınız, bu aşk Berrak Tüzünataç’ı muhtemelen çok ses getirecek bir projeden etti. Ama o aldırmıyor!

Motorla Gezintiye Çıktılar

Berrak Tüzünataç Uraz Kaygılaroğlu

Berrak Tüzünataç, “kadrodan çıkarılma” haberlerine her zamanki gibi cevap vermedi. O cevabını hayatını istediği gibi yaşayarak veriyor! İlişkisi yine eleştirilince, hiç yapmadığı bir şey yaptı ve sevgilisiyle çıktığı motor gezintisini paylaştı.

Ardından, Uraz Kaygılaroğlu’ndan bir “ideal ilişki” paylaşımı geldi. Bu paylaşım, eleştirilere “Haddinizi bilin” demenin başka bir yolu gibiydi.

Uraz Kaygılaroğlu story

Bakalım, son dönemin en çok olay yaratan çifti daha nelere göğüs germek zorunda kalacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz