Buse Varol’un Neden Her Yerde ve Her Koşulda Reklam Yaptığı Anlaşıldı: Tatilde Bile Yalnız Değiller!

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Buse Varol’un Neden Her Yerde ve Her Koşulda Reklam Yaptığı Anlaşıldı: Tatilde Bile Yalnız Değiller!

Ortisi Demet Akalın’ın yaptığı gibi Alişan ve ailesinin de tatil fotoğrafları ve paylaşımları gelmeye devam ediyor. Ancak dinlenmek için bir süre evden uzaklaşıp tatil yapmaya karar veren Buse Varol ve Alişan çiftinin fotoğrafları epey kalabalık. Zira Tektaş ailesi tatile bakıcıları ile birlikte gitmişler.

Kalabalık Tatil

Star TV’de yayınlanan programları biter bitmez kendilerini tatile atan Alişan ve eşi Buse Varol’dan ardı ardına tatil paylaşımları geliyor. Ailesi ile birlikte tatile çıkan Alişan hem yılın yorgunluğunu hem de son zamanlarda program bitişine dair yaşanan gerginlikleri üzerinden atıyor. Bu esnada Buse Varol ise tatil yaparken dahi işinden taviz vermeyip sosyal medya reklamlarına aralıksız devam ediyor. Buse’nin iş hırsından mıdır yoksa işine olan aşkından mıdır bilinmez derken bunun nedeni ortaya çıktı. Zira Tektaş ailesi tatile bile bakıcıları ile birlikte gidiyorlar.

2 Çocuğa 3 Yardımcı

blank

Alişan’la evlendikten sonra hemen ilk çocukları Burak’ı kucağına alan Buse Varol hamilelik ve sonrasından dolayı bir süre setlere ve oyunculuğa ara vermişti. Ardından ikinci çocukları Eliz’in doğumuyla birlikte süreç tabi bir süre daha bu şekilde devam etti. Henüz Burak’ın da küçük olmasından dolayı ikinci bir çocuğa sahip olmak çiftimizi biraz zorlayabileceği için onlar da eve tam 3 tane yardımcı almaya karar verdiler.

Bakıcısız Çıkmam

Bu esnada Buse Varol oyunculuğa ara vermiş olsa da sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullandığı için sosyal medya reklamlarına neredeyse hiç ara vermedi. Öyle ki tatilde bile çalışmaya devam ediyor. Fakat üç bakıcı olmadan tatile dahi gitmeyen Buse Varol’un tatilde çalışmaya ara vermemesi de bu durumda anlaşılır bir hal alıyor diyebiliriz. E yani kolay mı tüm o tatilin masraflarını karşılamak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz