Sen Çal Kapımı Setine Kar Molası! Kerem Bürsin ve Hande Erçel Kar Topu Oynadı Sosyal Medya Yıkıldı

Aleyna

Haberler

15 Şubat 2021

Sen Çal Kapımı Setine Kar Molası! Kerem Bürsin ve Hande Erçel Kar Topu Oynadı Sosyal Medya Yıkıldı

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın yıldızları Kerem Bürsin ve Hande Erçel, sette kar topu molası verdi. Bürsin’in kar topu oynarken kullandığı “Amerikan stili” ise göz doldurdu!

Sen Çal Kapımı afiş

FOX’un en sevilen dizilerinden “Sen Çal Kapımı”nın ekibi, kara ve soğuğa aldırmadan çalışmaya devam ediyor. Ama bugünlerde set arasında karavanda oturmak yerine karın keyfini çıkarmak gibi bir avantajları var! Hal böyle olunca, bugün “Sen Çal Kapımı” setinden bir sürü eğlenceli kar videosu geldi. Ama en dikkat çekeni başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in kar topu oynadığı anlardı!

Sete Kar Molası

Kerem Bürsin Hande Erçel

“Sen Çal Kapımı”, sosyal medyadaki olağanüstü destek ve yurt dışı satışları sayesinde ayakta duran bir dizi. Diziye sosyal medya kanadından gelen destek de büyük ölçüde başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel sayesinde arttı. İki oyuncu arasındaki muhteşem uyum, sosyal medyanın en popüler çiftlerinden Eda ve Serkan’ı yarattı.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Dizinin hayranları bu aşkın gerçekte de yaşanmasını çok istiyor, hatta yaşandığına inanıyorlar! Bu yüzden, dizi setinden gelen videolardan en dikkat çekeni ve en çok paylaşılanı Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in kar topu oynadığı video oldu.

“Amerika’da nasıl atıyorlar?”

Kerem Bürsin

Aslında videoda Hande Erçel’i çok kısa süre görüyoruz. Bu videonun başrol oyuncusu Kerem Bürsin! Ünlü oyuncunun, set ekibinden birinin “Amerika’da kar topunu nasıl atıyorlar abi?” diye sorması üzerine yaptığı hareketlere çok güleceksiniz.

Kerem Bürsin, ABD’de büyüdüğü için sürekli “Şu iş Amerika’da nasıl?“, “Bu Amerika’da mı daha iyi Türkiye’de mi?” gibi sorularla karşılaşıyor. Ne yapsa kurtulamadığı bu sorularla bir güzel dalga geçmesi çok iyi olmuş. Ama ünlü oyuncunun gösterdiği “Amerikan stili kar topu atışı”, hayranları arasında yayılmaya başlayabilir, bizden söylemesi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz