Haftanın İlk Gününde Gıybetler Bitmedi: Demet Akalın’ın İtirafı, Hande Erçel’in Serveti, Alişan’ın Büyük Jesti

Aleyna

Dedikodu Kazanı

15 Şubat 2021

Haftanın İlk Gününde Gıybetler Bitmedi: Demet Akalın’ın İtirafı, Hande Erçel’in Serveti, Alişan’ın Büyük Jesti

Şubat ayının ortasında karlı bir günde magazin gündeminin ateşi hepimizi ısıtacak! Hazırsanız 15 Şubat Pazartesi gününün en konuşulan haberlerine hep beraber bakalım.

1. Demet Akalın Instagram’da Virüsü Uludağ’dan Kaptıklarını Kabul Etti!

Demet Akalın, Okan Kurt ve Hira

Güzel şarkıcı Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Koronavirüs’le savaşıyor! Geçtiğimiz hafta Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıklayan çiftimiz, virüsü Uludağ’da kaptıklarını kabul etti. Biz çok söyledik Demet Akalın’a ancak dinletemedik…

2. Alişan’dan Buse Varol’a 500 Binlik Pırlanta!

Buse Varol ve Alişan

Ünlü türkücü Alişan, ikinci kez anne olan Buse Varol’a 80 bin dolar değerinde yani yaklaşık olarak 560 bin TL’lik tektaş aldı! İlk oğulları Burak’ın doğumundan sonra Buse Varol’a lüks bir jip alan Alişan, Eliz’in doğumundan sonra da eşine oldukça pahalı bir jest yaptı! Alişan’a cimri diyenler utanır mı? Sanmam…

3. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten Yeni Aşk Pozu!

Yeni dizisi için hazırlıklara devam eden Fahriye Evcen, sık sık oğlu Karan’la birlikte fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor. Bugün ise Burak Özçivit’le yeni fotoğraflarını Instagram takipçileriyle paylaştı. Çok güzelsiniz!

4. Hadise Yine Çok Şık!

Sevgililer gününde sevgilisi Kaan Yıldırım’la birlikte fotoğraf paylaşan Hadise, bugün yine şıklığını konuşturdu! Ne giyse yakışıyor bu kadına.

5. Şeyma Subaşı Sevgililer Gününü Es Geçmedi!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı Instagram hesabından Mısırlı sevgilisiyle, sevgililer gününü kutlamayı ihmal etmedi. Kucak kucağa poz veren ikilinin fotoğrafları kısa sürede sosyal medyadan tepki topladı. Detaylar için:

6. Masterchef’in İkincisi Barbaros Yoloğlu’ndan Kafaları Karıştıran Paylaşım!

Barbaros Yoloğlu

Masterchef yarışmasını ikincilikle bitiren Barbaros Yoloğlu, dün gece 14 Şubat sevgililer gününde herkesin kafasını karıştıran bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda, aşkın tek renk olmadığını ifade eden Barbaros hakkında biseksüel olduğu iddia edildi. Detaylar için:

7. Güzel Oyuncu Hande Erçel Paraya Para Demiyor!

Hande Erçel

Hande Erçel, Ekim ayında bir giyim markasıyla yaptığı işbirliğinden 1.5 milyon TL almıştı. Son zamanlarda da diş macunu reklamlarında boy gösteren güzel oyuncunun reklamlar için 2 milyon TL aldığı ortaya çıktı! Son 5 ayda 3,5 milyon TL kazanan Hande Erçel, “Sen Çal Kapımı” isimli diziden de bölüm başı 60 bin TL kazanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz