“Sen Polissin! Senin Mafyanın Karısıyla Ne İşin Var?” Ezgi Pis İşlere Bulaştı: Arka Sokaklar 587. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

“Sen Polissin! Senin Mafyanın Karısıyla Ne İşin Var?” Ezgi Pis İşlere Bulaştı: Arka Sokaklar 587. Bölüm Fragmanı

Senelerin eskitemediği efsane dizi Arka Sokaklar heyecan yaratmaya hız kesmeden devam ediyor. Fenomen dizinin yeni bölümünden ilk ayrıntılar geldi.

arka sokaklar

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Büyülü şehir İstanbul’un arka sokaklarındaki kötülüklerle mücadele eden kahraman polis ekibinin hikayesini izleyiciyle buluşturan Arka Sokaklar, güçlü kadrosu ve çarpıcı bölümleriyle Türkiye’nin senelerdir vazgeçemediği dizilerinden.

arka sokaklar

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Merve Oflaz, Nazlı Tosunoğlu, Yiğitcan Ergin, Ela Yörüklü gibi isimlerin olduğu efsane dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep birlikte bir göz atalım.

Önceki Bölümlerde Neler Oldu?

Son yaşanılanlardan sonra tüm ekip Halis’in peşine düştü. Mesut, Hüsnü, Engin ve Hakan ise Giray’ın ameliyatının sonucunu bekledi. İntikamını alan Zeliş’in başı büyük bir belaya girmişti. Giray’ın ölümünden sonra Hüsnü ve Zeliha savcıya ifade verdi.

arka sokaklar

Halis ve Seçkin ise kaçmak için büyük bir plan yaptı. her adımını düşünen Halis ve Seçkin ekibin pençesine düştü. Yerlerini tespit eden ekibimizi büyük bir sürpriz bekliyordu.

arka sokaklar

Ezgi ve Cemal ise küçük bir kız çocuğunun yollarına çıkmasıyla büyük bir şoka uğradı. Küçük kızın yaşadığı eve ulaşan ikili evin cesetlerle dolu olduğunu görünce harekete geçti. Geçim sıkıntısı ile mücadele eden Fuat ise saldırıya uğradıktan sonra iyice kendini kaybetti ve intihara kalkıştı.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ezgi yurttan arkadaşı olan Ayfer’i korumak için ne kadar ileri gidebilecek? Hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

ceylan 18 Nisan 2021

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Yorum Yaz