Masumiyet Setine Her Gün Bayram! Hülya Avşar’ın Karavanının Önünde Eğlence

Ayşegül S.

Haberler

17 Nisan 2021

Masumiyet Setine Her Gün Bayram! Hülya Avşar’ın Karavanının Önünde Eğlence

Masumiyet dizisi senaryosu ve oyuncularının performansı ile olduğu kadar sette yaşanan olaylar ve eğlenceli anlarla da gündem olmayı başaran dizilerden. Hülya Avşar’ın bugün paylaştığı story tam da bunun ispatı. İşte ünlü oyuncunun paylaşımı ve ekibin eğlenceli anları!

Sette Bayram Havası

Artık çok çalışmaktan mıdır yoksa ekibin aşırı pozitif enerjisinden midir bilinmez Masumiyet ekibi bugün yine oldukça keyifli. Hülya Avşar’ın karavanının önünde bir anda kopuveren cümbüş herkesi bir şekilde etkisi altına almış belli ki. Hülya Avşar ise tüm bu eğlenceye karavanının penceresinden el çırparak katılıyor. O esnada sette hummalı bir çalışma devam ederken şarkılı türkülü eğlence yapıp oynayan ekip çalışanları son dakika yönetmene yakalandılar. “Yönetmene yakalandık” diyen Hülya Avşar sonrasında “Bu ne rezalet?” diye hem yönetmene hem de set çalışanlarına takıldı.

Bu Bir İlk Değil!

Bugünkü karavan önü eğlencesi Hülya Avşar için bir ilk değil elbette. Ünlü oyuncu daha önce de set hazırlığı yaparken ne kadar eğlendiğini göstermişti takipçilerine. “Sete hazırlık” diye paylaştığı videoda güzel sanatçı bornozuyla oldukça mutlu görünüyor ve ayna önünde yine eğlenceli anlar geçiriyordu.

O Saçlar Bozulacak!

Hatta sonrasında da kuaförünün onca uğraşına rağmen ayna önünde yine kıpır kıpır halleriyle bir paylaşım daha yapmıştı. Kuaförü saçlarını taramaya çalıştıkça Hülya Avşar kaptırmış kendisini müziğe bir de yetmiyormuş gibi “İstediği kadar tarasın yine bozacağım” diyor.

Bir Türlü Yerinde Duramıyordu!

Oynamasa bile yine de durduğu yerde duramayan Hülya Avşar hiçbir şey yapmasa egzersiz yapıyor. Ünlü oyuncunun enerjisine de pozitifliğine de diyecek bir şey yok doğrusu. E hal böyle olunca da ekip oynamak ve eğlenmek için en doğru yer olarak Hülya Avşar’ın karavanının önünü seçmiş anlaşılan. Ve zaten sonuç da ortada. Ne diyelim, Masumiyet ekibinin uyumu da enerjisi de daim olsun.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz